joost posthuma

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „joost posthuma“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „joost posthuma“.

Dviratininkų lenktynėse Liuksemburge I. Konovalovas finišavo ketvirtas

68-ą kartą vykusiose daugiadienėse „Škoda-Tour de Luxembourg“ dviratininkų lenktynėse ketvirtąją vietą galutinėje įskaitoje užėmė „Credit Agricole“ komandos narys Ignatas Konovalovas. Lietuvos dviratininkas prologo bei keturių etapų lenktynėse 54 sekundes pralaimėjo nugalėtojui olandui Joostui Posthumai.
2008-06-09

T. Vaitkus dviratininkų lenktynėse Belgijoje finišavo šešioliktas

Šešioliktąją vietą Belgijoje pasibaigusiose trijų etapų daugiadienėse "KBC Driedaagse van De Panne-Koksijde" dviratininkų lenktynėse užėmė "Discovery Channel" ekipos narys Tomas Vaitkus, o "Jartazi Promo Fashion" komandai atstovaujantis Vytautas Kaupas tarp 159 finišavusių dalyvių buvo 111-as.
2007-04-05

Antrajame dviratininkų lenktynių Belgijoje etape T. Vaitkus buvo trečias

Belgijoje vykstančių daugiadienių "KBC Driedaagse van De Panne-Koksijde" dviratininkų lenktynių antrajame etape trečias finišavo bei iš aštuonioliktosios vietos į šešioliktąją bendrojoje įskaitoje pakilo "Discovery Channel" ekipos narys Tomas Vaitkus. Trečiadienį 227 km distancijoje Lietuvos dviratininkas finišavo kartu su etapo nugalėtoju italu Daniele Bennati bei antrąją vietą užėmusiu australu Graeme`u Brownu - po 5 valandų 30 minučių ir 32 sekundžių.
2007-04-05

T. Vaitkus dviratininkų lenktynių Belgijoje pirmajame etape buvo aštuonioliktas

Antradienį Belgijoje prasidėjusių daugiadienių "KBC Driedaagse van De Panne-Koksijde" dviratininkų lenktynių pirmajame etape aštuonioliktas finišavo "Discovery Channel" ekipos narys Tomas Vaitkus.Lietuvos dviratininkas 192 km distancijoje 1 minutę bei 20 sekundžių pralaimėjo etapo nugalėtojui italui Lucai Paolini.