Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „jonušas“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „jonušas“.

Mindaugas Jonušas neria į naują veiklą: žada nešti grožį į kiekvieno žmogaus buitį

Mindaugas Jonušas, praeityje geriau žinomas Minedo pseudonimu, vienas iš tų asmenybių, kuris domisi daugeliu veiklos sričių, jis atidžiai stebi jį supantį pasaulį ir ten randa įkvėpimo kūrybai. Čia jis sutinka žmonių, kurie savo pavyzdžiu įkvepia kitus žmones būti išradingais, ieškoti veiklos, kuri padėtų realizuoti save ir teiktų džiaugsmo.

Mirė kariuomenės garbės sargybos orkestro kūrėjas J. Jonušas

Eidamas 76-uosius metus penktadienį mirė atkurtos Lietuvos kariuomenės Garbės sargybos orkestro įkūrėjas ir ilgametis jo vadovas Justinas Jonušas. Dėl J.Jonušo mirties užuojautą jo šeimai, draugams, Garbės sargybos orkestro bendruomenei ir visai Lietuvos kariuomenei pareiškė prezidentė Dalia Grybauskaitė. "Tai buvo kūrybingas ir iniciatyvus žmogus, visada mokėjęs sudominti ir įkvėpti kitus.
Kriminalai 2013-12-28

Į „Žvaigždžių duetų” turnyrinės lentelės aukštumas užkopė Jonas ir „Pop ladies“

Kiek lizdų - tiek paukščių, keik šalių – tiek dainų. Tuo galėjome įsitikinti šeštadienio vakarą, kuomet „Žvaigždžių duetuose” skambėjo įvairių šalių geriausios dainos. Nenumaldomai artėjant projekto finalui, poros dieną naktį plušo repeticijų salėje, kad pelnytų kuo daugiau žiūrovų ir komisijos simpatijų. Juk kiekvienas šeštadienis čia lemia vis daugiau.
2013-04-28

Ž. Jonušas svariai prisidėjo prie komandos pergalės

Antrąją pergalę Italijos pirmenybėse iškovojo Žygimanto Jonušo atstovaujama Kazertos „Juve“ (2/2) ekipa, kuri namuose 78:67 (18:23, 22:14, 17:11, 21:19) nugalėjo Montegranaro „Sutor“ (1/3) krepšininkus. Lietuvis per 27 minutes pelnė 11 taškų (4/4 dvitaškiai, 1/1 tritaškiai), sugriebė 3 kamuolius, 3 sykius suklydo ir 4 kartus prasižengė. Nugalėtojams 18 taškų įmetė Jeleelas Akindele. Pralaimėjusiems 14 taškų surinko Ronaldas Steele'as.
2012-10-22

Rezultatyviai žaidęs Ž. Jonušas ir jo komanda pateikė staigmeną

Antrąją pergalę ketvirtosiose Vokietijos čempionato rungtynėse iškovojo Hageno „Phoenix“ ekipa, kurios marškinėlius vilki Žygimantas Jonušas, savų sirgalių akivaizdoje 98:91 (23:24, 22:19, 9:20, 27:18, 17:10) po pratęsimo įveikusi Berlyno „Alba“ krepšininkus. Lietuvis per 40 minučių pelnė 15 taškų (0/1 dvit., 3/8 trit., 6/8 baud.), atkovojo 5 bei perėmė 1 kamuolį, blokavo metimą, suklydo 4 ir prasižengė 1 kartą.
2011-10-16

Lietuvių ekipos skirtingai pradėjo Vokietijos pirmenybes

Pergale Vokietijos čempionatą pradėjo Donaco Zavacko atstovaujama Liudvigsburgo „EnBW“ (1/0) ekipa, kuri namuose 73:56 (16:21, 17:12, 22:11, 18:12) nugalėjo Gyseno „46ers“ (0/1) komandos krepšininkus. Lietuvis per 37 minutes surinko 10 taškų (dvitaškiai 1/4, tritaškiai 2/4, baudos 2/2), atkovojo 8 kamuolius, dukart suklydo, perėmė 1 kamuolį ir du sykius pažeidė taisykles. Nugalėtojams Jerry Greenas 16 įmetė taškų, o pralaimėjusiems Elviras Ovcina pelnė 21 tašką.