jonjo shelvey

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „jonjo shelvey“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „jonjo shelvey“.

FA taurė: į kitą etapą žengė ne visos „Premier“ lygos komandos

Anglijoje vyksta FA taurės trečiojo etapo rungtynės. Jos stipriausioms šalies komandoms susiklostė skirtingai. Didžiausia sensacija užfiksuota Koventryje, kur pasirodymą baigė „Stoke City“, 1:2 (0:1) pralaimėjusi ketvirtojo Anglijos diviziono „Coventry City“. Rezultatą 54-ąją minutę 11 metrų baudiniu buvo išlyginęs Charlie Adamas.
2018-01-06

„Premier“ lyga: „Arsenal“ ir „Liverpool“ nesugebėjo įveikti autsaiderių

Trečiadienį sužaistos septynerios Anglijos „Premier“ lygos rungtynės. Neapsieita be netikėtumų. „Liverpool“ namie be įvarčių sužaidė su „West Bromwich Albion“, o Londono „Arsenal“ – svečiuose su to paties miesto „West Ham United“. Varžovų nepasigailėjo lygos lyderis „Manchester City“. Jis svečiuose 4:0 (2:0) sutriuškino „Swansea City“. Dubliu pasižymėjo Davidas Silva (27, 52 minutės). Po įvartį pridėjo Kevinas De Bruyne (34 min.) ir Sergio Aguero (85 min.
2017-12-14

Vicečempionai turėjo vargo su naujokais

Sekmadienį nelengvą pergalę „Premier“ lygoje iškovojo Anglijos vicečempionė Londono „Tottenham Hotspur“. Ji I turo rungtynėse svečiuose 2:0 (0:0) nugalėjo po metų pertraukos į lygą sugrįžusius „Newcastle United“ futbolininkus. „Tottenham Hotspur“ su varžovais turėjo vargo, bet jų dalią palengvino Jonjo Shelvey. Jis 48-ąją minutę grubiai prasižengė prieš Dele Ali ir buvo pašalintas iš aikštės. Nelaimėlis 61-ąją minutę išvedė Londono futbolininkus į priekį.