jonas dahlis tomassonas

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „jonas dahlis tomassonas“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „jonas dahlis tomassonas“.

„Feyenoord“ po 18 metų pertraukos tapo Olandijos futbolo čempionu

Roterdamo „Feyenoord“ klubas po 18 metų pertraukos tapo Olandijos čempionu. Paskutinio „Eredivisie“ lygos sezono rungtynėse „Feyenoord“ rezultatu 3:1 įveikė „Heracles“ klubą ir už nugaros paliko tašku atsilikusią Amsterdamo „Ajax“ ekipą. „Feyenoord“ į priekį vedė visus tris įvarčius pelnęs Dirkas Kuytas (1, 12 ir 83 min). Peteris van Ooijenas 89 minutę rezultatą sušvelnino. D. Kuytas tapo trečiuoju „Feyenoord“ žaidėju, kuriam „Eredivisie“ lygoje pavyko pelnyti 100 įvarčių.
2017-05-14

Ispanijos futbolo grandų dvikova baigėsi rezultatyviomis lygiosiomis

Šeštadienį sužaistos dvejos Ispanijos futbolo čempionato XXVI turo rungtynės. Didelio dėmesio sulaukusi šalies futbolo grandų - "Barcelona" ir Madrido "Real" klubų - dvikova Katalonijos sostinėje baigėsi lygiosiomis 3:3 (2:2). Mačo didvyriu tapo šeimininkų komandos puolėjas iš Argentinos Lionelis Messi, įmušęs tris įvarčius - 11, 28 ir 90 minutėse. "Real" futbolininkai šiame susitikime tris kartus pirmavo po dviejų Ruudo val Nistelrooy`aus (5 ir 13 - iš 11 m baudinio - min.
2007-03-11

Kas susikaus Europos futbolo čempionate

“Omni laikas” trumpai pristato Europos futbolo čempionato Portugalijoje komandas. A grupė: PortugalijaDidžiausi pasiekimai. 1984 ir 2000 m. Europos čempionatuose pateko į pusfinalį. 1966 m. pasaulio futbolo čempionate užėmė 3 vietą. Kelias į “Euro ‘2004”. Kaip čempionato šeimininkai portugalai pateko į finalinį etapą be kovos atrankos varžybose.
2004-06-11

Italijos futbolo lygos lydere tapo "AC Milan" vienuolikė

Trečiadienį sužaistos vienerios Italijos elitinės futbolo lygos rungtynės. Aštuoniolikos komandų turnyro lyderiu tapo "AC Milan" (45 tšk.) klubas, atidėtose rungtynėse namuose 2:1 (1:0) įveikęs dešimtąją poziciją užimančią "Siena" (21 tšk.) vienuolikę. Įvarčius nugalėtojams mače, kurį stebėjo daugiau nei 54 tūkst. žiūrovų, pelnė brazilas Kaka (38 min.) ir danas Jonas Dahlis Tomassonas (54 min.). Vienintelio įvarčio autorius svečių gretose - norvegas Tore Andre Flo (87 min.
2004-01-29

"AC Milan" klubas pirmasis Italijos futbolo taurės turnyro finalininkas

Po nulinių lygiųjų svečiuose, "AC Milan" klubas Italijos futbolo taurės turnyro atsakomajame mače namie 2:1 (1:0) įveikė "Perugia" ekipą ir tapo pirmuoju turnyro finalininku. Nugalėtojų gretose antradienio susitikime pasižymėjo Jonas Dahlis Tomassonas (40 min.) ir Alessandro Nesta (52 min.), o garbės įvartį į šeimininkų vartus įmušė Andrea Caracciolo (Andrea Karačiolo, 84 min.). Rungtynes 80 tūkst. žiūrovų talpinančiame "San Siro" stadione stebėjo vos 9 665 žiūrovai.