jonas butvydas

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „jonas butvydas“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „jonas butvydas“.

Arūnas Valinskas išplūdo SEL: tegu jo koncertai tampa praeitimi

Arūnas Valinskas antradienį išplatino viešą kreipimąsį į žiniasklaidą, kuriuo kviečia jos priemones nustoti skelbti informaciją apie į skandalą įsivėlusį atlikėją Egidijų Dragūną–SEL. „Mielieji,  Kreipiuosi į visas žiniasklaidos priemones – radijo stotis, TV kanalus, portalus ir t.t. Tiesiog prašau išimti iš savo grojaraščių, repertuarų, aprašomų naujienų tokį išgamą kaip Egidijų Dragūną – SEL'ą. Pamirškime, kad jo nebebūtų mūsų gyvenimuose.
2022-03-01

Egidijus Dragūnas perlenkė lazdą: kandūs pasisakymai apie karą įsiutino žmones, iš grupės traukiasi nariai

Sekmadienio vakarą po socialinius tinklus ėmė plisti vaizdo įrašas, kuriame atlikėjas Egidijus Dragūnas-Sel kalba apie karą Ukrainoje, kaip apie „savaime suprantamą“ dalyką. Pasak dainininko, tai, kas šiuo metu vyksta Ukrainoje, yra „natūralus planetos išvalymas“. Vaizdo įraše, kuris vėliau buvo ištrintas, E.Dragūnas rėžė be užuolankų: „Daugelis manęs klausia nuomonės, ką aš manau apie viską ir kodėl tyliu, kodėl nieko nepasakau.
2022-02-28

Grupė „ba.“ kviečia į albumo pristatymą

„Pagaliau iš tikrųjų“, – džiaugiasi vienos talentingiausių jaunosios kartos grupių „ba.“ nariai Benas Aleksandravičius ir Jonas Butvydas. Jau ryt, trečiadienį, sostinės kino teatre „Pasaka“ bus pristatytas debiutinis indiroką, post-punk ir alternative stilių muziką grojančių „ba.“ albumas „RASTI / PASIKLYSTI“. Renginio metu bus galima įsigyti pirmąsias albumo kopijas.
2015-02-17

Atlikėjas „ba.” naują singlą ir vaizdo klipą pristatys „Studio 9”

Priešpaskutinį šių metų penktadienį kalendoriuje turėtų pasižymėti indie roko ir elektroninės muzikos mėgėjai. Gruodžio 20 d. sostinės kūrybinėje erdvėje „Studio 9” naująjį savo darbą „Sugebėt pasikeist” pristatys Benas Aleksandravičius, gerbėjams geriau žinomas „ba.” slapyvardžiu. Kūrinys, kurį prieš pat didžiąsias šventes pristatys Benas – viena iš naujų jo dainų. „Sugebėt pasikeist” pirminė versija atsirado maždaug prieš pusę metų.
2013-12-12
Į viršų