jonas bjorkman

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „jonas bjorkman“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „jonas bjorkman“.

Rusas M. Safinas ir latvis E. Gulbis sėkmingai pradėjo teniso turnyrą Londone

Pirmadienį Anglijoje prasidėjo 56 dalyvių ATP serijos "The Artois Championships" vyrų teniso turnyras, kurio prizų fondą sudaro 713 tūkst. Eurų. Pirmojo rato mačuose pergales iškovojo bei į kitą etapą pateko: Mario Ančič (Kroatija) - Nicolas Lapentti (Ekvadoras) 7:5, 6:3; Robby Ginepri (JAV) - Vincent Spadea (JAV) 6:4, 7:6 (7:4); Kei Nishikori (Japonija) - Alejandro Falla (Kolumbija) 2:6, 6:4, 6:2; Viktor Troicki (Serbija) - Dudi Sela (Izraelis) 6:4, 6:4; 9-Fernando Verdasco (Ispanij...
2008-06-10

Memfio teniso turnyro finale žais korto šeimininkė ir baltarusė

JAV tęsiasi tarptautinis „Region Morgan Keegan Championships“ vyrų ir moterų teniso turnyras, kurio bendrą prizų fondą sudaro 944 tūkst. JAV dolerių. Moterų vienetų varžybų finale žais ketvirtoji raketė amerikietė Lindsay Davenport ir penktoji pagal reitingą baltarusė Olga Govorcova. Penktadienį pusfinalyje L. Davenport 6:0, 6:3 sutriuškino Naujosios Zelandijos atstovę Mariną Erakovič, o O. Govorcova 6:3, 3:6, 6:4 nugalėjo trečiąją pagal skirstymą Izraelio tenisininkę Shahar Peer.
2008-03-01

Teniso turnyre JAV baigėsi moterų ketvirtfinalio etapas

JAV tęsiasi tarptautinis "Region Morgan Keegan Championships" vyrų ir moterų teniso turnyras, kurio bendrą prizų fondą sudaro 944 tūkst. JAV dolerių. Moterų vienetų varžybų ketvirtfinalyje trečioji raketė Izraelio atstovė Shahar Peer 3:6, 6:1, 6:3 nugalėjo švedę Sofią Arvidsson, o ketvirtoji pagal reitingą amerikietė Lindsay Davenport 6:0, 6:2 sutriuškino šeštąją pagal skirstymą danę Carolinę Wozniacki.
2008-02-29

JAV prasidėjo tarptautinis teniso turnyras

Pirmadienį JAV prasidėjo vyrų ir moterų "Region Morgan Keegan Championships" tarptautinis teniso turnyras, kurio bendrą prizų fondą sudaro 944 tūkst. JAV dolerių. Vyrų vienetų varžybas pergalingai pradėjo paskutinių dvejų metų šio turnyro nugalėtojas vokietis Tommy Haasas. Trečiąjį reitingą turintis Vokietijos tenisininkas pirmajame rate 6:3, 6:2 sutriuškino argentinietį Diego Hartfieldą.
2008-02-26

Žinomos penkios Deviso taurės ketvirtfinalio dalyvės

2008 metų Deviso taurės (Davis Cup) - neoficialaus komandinio vyrų teniso čempionato - turnyro pirmojo etapo mačuose šeštadienį buvo žaidžiami dvejetų susitikimai, po kurių vietas ketvirtfinalyje jau užsitikrino trečiuosius taškus iškovojusios JAV, Ispanijos, Čekijos, Argentinos ir Prancūzijos rinktinės.
2008-02-10

Deviso taurės turnyro pradžioje - favoritų pergalės

Penktadienį prasidėjo 2008 metų Deviso taurės (Davis Cup) - neoficialaus komandinio vyrų teniso čempionato - turnyro pirmojo etapo mačai. Pergalingai turnyrą pradėjo ir abu favoritai - taurės savininkai JAV tenisininkai po dviejų vieneto susitikimų svečiuose 2:0 pirmauja prieš Austrijos komandą, o praėjusių metų turnyro finalininkė Rusijos rinktinė namuose 2:0 pirmauja prieš pajėgią Serbijos ekipą.
2008-02-09

Atvirosiose Prancūzijos teniso pirmenybėse

Paryžiuje tęsiasi atvirasis Prancūzijos teniso čempionatas, kurio prizų fondą sudaro 15,26 mln. eurų.Ketvirtadienio vakarą moterų vienetų varžybų antrajame rate penktoji raketė prancūzė Amelie Mauresmo 6:3, 6:7 (3:7), 6:1 nugalėjo kitą korto šeimininkę Nathalie Dechy, 21-oji pagal reitingą japonė Ai Sugiyama 6:3, 1:6, 1:6 nugalėjo amerikietę Meilen Tu, o 24-oji pagal skirstymą ispanė Anabel Medina Garrigues iš tolesnės kovos eliminavo rusę Jelena Lichovcevą.
2007-06-01

Staigmenos Prancūzijos teniso čempionate

Paryžiuje tęsiasi atvirosios Prancūzijos vyrų ir moterų teniso pirmenybės, kurių bendrą prizų fondą sudaro 15,26 mln. eurų.Sėkmingai turnyrą pradėjo nugalėtojo titulą ginantis ispanas Rafaelis Nadalis. Antrąjį reitingą šiemet turintis Ispanijos tenisininkas antradienį pirmajame rate 7:5, 6:3, 6:2 nugalėjo argentinietį Juaną Martiną Del Porto.
2007-05-30

"Open 13" vyrų teniso turnyro ketvirtfinalyje

Prancūzijoje tęsiasi tarptautinis ATP serijos "Open 13" vyrų teniso turnyras, kurio prizų fondą sudaro 510 tūkst. eurų.Šeštadienį įvyko ketvirtfinalio susitikimai, kuriuose pergales iškovojo tenisininkai iš Kipro, Švedijos, Prancūzijos ir Suomijos: 7-Marcos Baghdatis (Kipras) - Michail Juznyj (Rusija) 2:6, 7:6 (9:7), 7:5; Robin Soderling (Švedija) - 6-Richard Gasquet (Prancūzija) 6:1, 7:6(7:4); Gilles Simon (Prancūzija) - Jonas Bjorkman (Švedija) 7:6 (7:4), 6:2; Jarkko Nieminen (Suomija) - Julie...
2007-02-17

Dohos teniso turnyre favoritai žengė pirmyn

Katare vykstančiame ATP serijos "Qatar ExxonMobil Open" vyrų teniso turnyre antradienį pirmąjį vienetų varžybų etapą sėkmingai įveikė favoritai.Pirmoji turnyro raketė rusas Nikolajus Davydenka 7:5, 6:4 nugalėjo Pietų Korėjos tenisininką Hyung-Taik Lee, antras pagal reitingą kroatas Ivanas Ljubičičius 6:1, 6:2 sutriuškino vokietį Denisą Gremelmayrį.