jolyonas palmeris

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „jolyonas palmeris“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „jolyonas palmeris“.

Kvalifikaciją laimėjo nesulaikomas suomis, Lewisas Hamiltonas liko uodegoje

Šeštadienį „Formulės-1“ asai varžėsi Monako lenktynių kvalifikacijoje. Antrąją ir trečiąją jos dalį laimėjo „Ferrari“ suomis Kimi Raikkonenas. Jis rytoj startuos iš pirmosios pozicijos. Antrajame kvalifikacijos trečdalyje užfiksuota sensacija – vienas favoritų Lewisas Hamiltonas liko 14-as. Prieš kvalifikaciją Ketvirtadienį pirmojoje treniruotėje L. Hamiltonas su „Mercedes“ buvo greičiausias (1 minutė 13,425 sekundės). Jis aplenkė pagrindinį savo varžovą Sebastianą Vettelį (1 min. 13,621 sek.
2017-05-27

„Formulė-1“ Ispanijoje: avarijos, lenkimai, kilnus Kimio poelgis ir Lewiso triumfas

Sekmadienį puikias ir kupinas įvykių „Formulės-1“ lenktynes Ispanijoje laimėjo Lewisas Hamiltonas su „Mercedes“. Pirmajame rate iš trasos po susidūrimo pasitraukė Kimi Raikkonenas („Ferrari“) ir Maxas Verstappenas („Red Bull“). Šis incidentas iššaukė jaunojo „Ferrari“ bei K. Raikkoneno gerbėjo ašaras. Suomis lenktynių pabaigoje savo aistruolį pasikvietė į boksus, padovanojo kepuraitę ir įsiamžino bendroje nuotraukoje. Lenktynėse puikiai sekėsi Sebastianui Vetteliui.
2017-05-14

Kvalifikacija: linksminęs Romainas Grosjeanas ir triumfavęs Lewisas Hamiltonas

Šeštadienį „Formulės-1“ Ispanijos etapo kvalifikaciją laimėjo „Mercedes“ pilotas Lewisas Hamiltonas, aplenkęs Sebastianą Vettelį su „Ferrari“ ir komandos draugą Valtteri Bottą. Kvalifikacija pasižymėjo ir dažnomis Romaino Grosjeano klaidomis. L. Hamiltonas buvo greičiausiasis trečiojoje kvalifikacijos dalyje, trasą įveikęs per minutę 19,149 sekundės. S. Vettelis nuo nugalėtojo atsiliko 0,051 sekundės, V. Bottas – 0,224. Greičiau nei per minutę ir 20 sekundžių finišavo Kimi Raikkonenas (1 min.
2017-05-13

Rusijoje – pirmoji pergalė Valteri Botto karjeroje

Suomis Valteri Bottas iškovojo pirmąją pergalę „Formulės 1“ karjeroje. „Mercedes“ atstovaujantis suomis sekmadienį Sočyje vykusiose lenktynėse finišo liniją kirto pirmas ir aplenkė du raudonuosius „Ferrari“ – vokietį Sebastianą Vettelį ir tautietį Kimi Raikkoneną. Lenktynės prasidėjo avarija.
2017-04-30

Po dramatiškos lenktynių pradžios – antra Sebastiano Vettelo pergalė

Sekmadienį vykusios „Formulės 1“ Bahreino etapo lenktynės prasidėjo dramatiškai – sugedusiais bolidais, avarijomis ir įspūdingais lenkimais. Galiausiai šou vainikavo vokiečio Sebastiano Vettelo ir jo raudonojo „Ferrari“ pergalė. 10-ajame lenktynių rate iš kovos pasitraukė Kevinas Magnussenas. Danas ir jo „McLaren/Honda“ susidūrė su techninėmis problemomis. Po poros ratų tas pats likimas ištiko Maxą Verstappeną. Olandas su „Red Bull/Renault“ taip pat rėžėsi į atitvarus.
2017-04-16

„Formulės 1“ starte – Sebastiano Vettelio triumfas

Pirmajame „Formulės 1“ sezono etape Australijoje triumfavo vokietis Sebastianas Vettelis. „Ferrari“ pilotas startavo iš antrosios pozicijos, bet aplenkė favoritu laikytą Lewisą Hamiltoną. Britas L. Hamiltonas kvalifikacijoje pasiekė naują trasos rekordą. Po lenktynių starto lyderių rikiuotė nepasikeitė. Incidentas – vienintelis. Ketvirtajame posūkyje susidūrė Marcusas Ericssonas („Sauber“) ir Kevinas Magnussenas („Haas“). Vėliau abu pasitraukė iš lenktynių.