jolanta zacharova

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „jolanta zacharova“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „jolanta zacharova“.

Lietuviai Europos kiokušin karatė čempionate iškovojo net 9 medalius

Bulgarijoje pasibaigusiose Europos kiokušin karatė pirmenybėse suaugusiųjų amžiaus grupėje Lietuvos rinktinė iškovojo devynis medalius. Senojo žemyno čempionu (svorio kategorija +90 kg) tapo Lukas Kubilius, o sidabrą pelnė Inga Mikštaitė (65 kg) bei Mindaugas Pavilionis (90 kg). Bronzos apdovanojimais tenkinosi Diana Mačiūtė (kata), Raimondas Paškauskas (kata), Rita Pivoriūnaitė (55 kg), Margarita Čiuplytė (65 kg), Andrius Miseckas (70 kg) ir Darius Gudauskas (90 kg). Ten pat Plovdive vyku...