jolanta prūsienė

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „jolanta prūsienė“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „jolanta prūsienė“.

Pirmoji Lietuvos stalo tenisininkių pergalė pasaulio pirmenybėse Katare

Katare vykstančiose planetos stalo teniso pirmenybėse po keturių pralaimėjimų iš eilės pirmą pergalę iškovojo, tačiau paskutinę vietą šešių ekipų D grupėje užėmė Lietuvos moterų rinktinė. Šeštadienį dėl dvidešimt trečiosios vietos čempionate Lietuvos ekipa varžysis su C grupės autsaidere Naująja Zelandija. Penktadienį lietuvaitės 3:1 nugalėjo trečiąją vietą D grupėje užėmusią Serbijos ir Juodkalnijos ekipą.
2004-03-06

Rūta Garkauskaitė-Būdienė ITTF reitinge išsaugojo 63-ąją poziciją

Ketvirtadienį pirmą kartą stipriausių pasaulio žaidėjų reitingą 2004-aisias paskelbė tarptautinė stalo teniso federacija (ITTF). Aukščiausiai iš Lietuvos sportininkų pakilusi Rūta Garkauskaitė- Būdienė, išsaugojo 63-ąją poziciją turėtą gruodžio pradžioje.
2004-01-02

Europos stalo teniso pirmenybių atrankos varžybas lietuvaitės pradėjo pralaimėjimu

Nesėkmingai Europos moterų stalo teniso komandinio čempionato elitinės (“premier”) lygos atrankos varžybos pradėjo Lietuvos ekipa. Antradienį (10.07) pirmąjį keturių komandų C grupės mačą namie lietuvaitės 2:3 pralaimėjo aštuoniskart Europos komandinių pirmenybių nugalėtojai Vengrijos rinktinei.
2003-10-08

Rūta Garkauskaitė-Būdienė ITTF reitinge pakilo dviem pozicijomis aukštyn

Ketvirtadienį (10.02) dešimtąjį kartą stipriausių pasaulio žaidėjų reitingą 2003-aisiais paskelbė tarptautinė stalo teniso federacija (ITTF). Aukščiausiai iš Lietuvos sportininkų pakilusi Rūta Garkauskaitė-Būdienė, moterų klasifikacijoje per mėnesį pakilo dviem pozicijomis aukštyn iš 58-osios į 56-ąją vietą, kurią dalijasi kartu su japone Nukie Takahashi.
2003-10-03

Pasaulio stalo teniso čempionate Paryžiuje kovą dėl medalio tęsia tik Rūta Garkauskaitė-Būdienė

Prancūzijos sostinės "Bercy" arenoje vykstančiose pasaulio stalo teniso asmeninėse pirmenybėse kovą dėl medalio vienetų varžybose tęsia tik Rūta Garkauskaitė-Būdienė. Trečiadienį 1/64 finalo Lietuvos tenisininkė 4:0 (11:8, 11:8, 11:8, 11:4) nugalėjo Moldovos atstovę Jeleną Mokrousovą ir dėl teisės žaisti šešioliktfinalyje 1/32 finalo rungsis su vengre Zita Molnar, kuri savo ruožtu įveikė norvegę Lill Kristiną Wenneberg.
2003-05-21

Lietuvos stalo tenisininkės pateko į Europos stalo teniso čempionato I diviziono pusfinalį

Italijoje Kurmajerio kurortiniame mieste vykstančiame Europos stalo teniso čempionate Lietuvos moterų rinktinė iškovojo antrąją pergalę ir pateko į I diviziono pusfinalį. Komandinės I diviziono varžybose Lietuvos stalo tenisininkės sekmadienį ketvirtfinalyje po atkaklios ir permainingos kovos 3:2 įveikė Čekijos komandą ir pusfinalyje susitiks su Slovakijos ekipa, kuri 3:0 nugalėjo Austriją.
2003-03-31

Rūta Garkauskaitė-Būdienė ITTF reitinge išsaugojo 73-ąją poziciją

Pirmadienį (03.03) trečiąjį stipriausiųjų pasaulio žaidėjų reitingą 2003-aisiais paskelbė tarptautinė stalo teniso federacija (ITTF). Aukščiausiai iš Lietuvos sportininkų pakilusi Rūta Garkauskaitė- Būdienė, moterų klasifikacijoje išsaugojo 73-ąją poziciją. Ji turi 1447 įskaitinius taškus ir 950 taškų atsilieka nuo reitingo lyderės kinės Yining Zhang (Jinin Žan). Toje pačioje pozicijoje - 138-oje - kaip ir prieš mėnesį, liko Jolanta Prūsienė, turinti 1218 įskaitinių taškų.