johnas higginsas

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „johnas higginsas“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „johnas higginsas“.

Korupcijos skandalas snukeryje: įkliuvo Johnas Higginsas

Triskart pasaulio snukerio (angliškojo biliardo) čempionui Johnui Higginsui pareikšti kaltinimai dėl iš anksto sutartų dvikovų baigčių. Be to, 34-erių metų škotas yra suspenduotas nuo bet kokių varžybų. Pasaulio snukerio vadovas Barry's Hearnas pareiškė, kad prieš tokius J. Higginso veiksmus bus imtasi „drastiškų veiksmų“. Tuo tarpu britų dienraštis „News of the World“ tikina turįs vaizdo įrašą, kuriame matyti, kaip J. Higginsas ir jo vadybininkas Patas Mooney sutaria paimti 300 tūkst.
2010-05-03

Angliškojo biliardo turnyre Glazge – škoto J.Higginso triumfas

Sekmadienį Glazge (Škotija) pasibaigusį angliškojo biliardo (snukerio) „Grand Prix“ turnyrą laimėjo vietos žaidėjas Johnas Higginsas, pirmenybių finale 9:7 palaužęs Velso atstovą Ryaną Day`ų. Nuo pat susitikimo pradžios tvirtai pirmavo J.Higginsas. Vienu metu jis įgijo net 5 laimėtų partijų pranašumą (7:2), tačiau varžovas netrukus pasivijo ir sumažino atsilikimą iki minimumo (7:6). Tai buvo jau 19-asis J.Higginso laimėtas reitingo turnyras.
2008-10-20

„Raketa“ nušlavė Kinijos atstovą

Vakar Glazge, Škotijoje, buvo sužaisti likę angliškojo biliardo (snukerio) „Royal London Watches Grand Prix “ turnyro ketvirtfinalio susitikimai. Dar vieną puikią pergalę iškovojo pasaulio čempionas Ronnie O`Sullivanas, 5:1 nugalėjęs Marką Fu. Nuo pat susitikimo pradžios užtikrintai pirmavęs R.O`Sullivanas iškovojo antrąją pergalę turnyre ir pateko į ketvirtfinalį. Jame 33-ejų metų anglo, dėl savo greito žaidimo tempo vadinamo „raketa“, laukia jaunasis jo tautietis Juddas Trumpas.
2008-10-17

Angliškojo biliardo turnyre Belfaste – dar viena R.O`Sullivano pergalė

Pasaulio čempionas Ronnie O`Sullivanas tęsia sėkmingą pasirodymą Belfaste vykstančiame angliškojo biliardo (snukerio) turnyre. Trečiajame etape anglas nesunkiai 5:3 nugalėjo Joe Perry. R.O`Sullivanas pirmąją partiją laimėjo surinkęs 132 taškus. Turnyro nugalėtojo vardą ginantis škotas Stephenas Maguire`as po atkaklios kovos 5:4 palaužė tautietį Alaną McManusą. Pergalę taip pat iškovojo dukart planetos čempionas škotas Johnas Higginsas, 5:1 sutriuškinęs kiną Liangą Wenbo.