johnas hensonas

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „johnas hensonas“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „johnas hensonas“.

Mažai žaidęs Jonas Valančiūnas iš arti stebėjo istorinį komandos draugo šou

Jonas Valančiūnas žaidė mažiausiai iš aikštėje pasirodžiusių Toronto „Raptors“ krepšininkų. Tuo metu įspūdingą pasirodymą surengė komandą į pergalę vedęs DeMaras DeRozanas. Kanados ekipa savo aikštėje po pratęsimo 131:127 (35:30, 25:26, 28:28, 26:30, 17:13) nugalėjo Milvokio „Bucks“. Šeimininkai rungtynes pradėjo spurtu 9:0. Visus „Raptors“ taškus pelnė D. DeRozanas. „Bucks“ rezultatą išlygino antrojo kėlinio pradžioje (35:35). Iki pat rungtynių pabaigos vyko atkakli kova.
2018-01-02

NBA. Lietuvių šansai pirmajame atkrintamųjų etape ir balai už reguliarųjų sezoną

Abu kovas NBA tęsiantys lietuviai – Domantas Sabonis ir Jonas Valančiūnas – sužaidė pirmąsias atkrintamųjų varžybų rungtynes. Krepšininkų komandos mačus pralaimėjo.