john isner

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „john isner“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „john isner“.

Vimbldono teniso turnyre – milžino iš JAV rekordas ir užtikrinta Džokovičiaus pergalė

Londone (Didžioji Britanija) tęsiasi prestižinis „Didžiojo kirčio“ serijos Vimbldono teniso turnyras, rengiamas jau 135-ą kartą. JAV teniso veteranas Johnas Isneris (ATP-24) turnyro šešioliktfinalyje 4:6, 6:7 (4:7), 3:6 nusileido italui Jannikui Sinneriui (ATP-13), tačiau po šio mačo įsirašė į istoriją. 37-erių metų 208 cm aukštaūgis prieš J.Sinnerį atliko 24 neatremiamus padavimus ir tapo visų laikų rekordininku.
2022-07-01

Paaiškėjo dar keturiolika „Australian Open“ vienetų varžybų antrojo rato dalyvių

Pirmajame šiais metais „Didžiojo kirčio“ serijos teniso turnyre – atvirosiose Australijos pirmenybėse, kurių prizų fondą sudaro 44 mln. Australijos dolerių, antradienį į pabaigą artėja vienetų varžybų pirmojo rato mačai.
2016-01-19

„Australian Open“ starte – favoritų pergalės

Pirmadienį Melburne (Australija) prasidėjusio atvirojo Australijos teniso čempionato ("Australian Open"), kurio prizų fondą sudaro 16,34 mln. JAV dolerių, vyrų vienetų varžybų pirmajame rate trečioji pasaulio raketė nugalėtojo titulą ginantis 21-erių metų serbas Novakas Džokovičius 6:2, 6:3, 7:5 nugalėjo italą Andreją Stopinį.
2009-01-19

Teniso turnyre Londone dar viena ruso Marato Safino nesėkmė

Anglijoje tęsiasi ATP serijos „The Artois Championships“ vyrų teniso turnyras, kurio prizų fondą sudaro 713 tūkst. eurų. Trečiadienį vienetų varžybų šešioliktfinalyje favoritas ispanas Rafaelis Nadalis 6:2, 6:2 sutriuškino švedą Joną Bjorkmaną, antroji raketė serbas Novakas Džokovičius 6:2, 7:6 (9:7) nugalėjo kroatą Roko Karanušičių, trečias pagal reitingą amerikietis Andy Roddickas 6:7 (6:8), 6:1, 6:1 įveikė tėvynainį Robby Gineprį, o ketvirtas pagal skirstymą argentinietis Davidas Nalbandiana...
2008-06-12

M. Šarapova vos išvengė pažeminimo „Roland Garros“ turnyre

Paryžiaus „Roland Garros“ kortuose tęsiasi atvirosios Prancūzijos teniso pirmenybės, kurių prizų fondą sudaro beveik 15,6 mln. eurų. Trečiadienį moterų vienetų varžybų antrajame rate keturioliktoji raketė lenkė Agnieszka Radwanska 6:2, 6:0 sutriuškino kroatę Jeleną Pandžič, o prancūzė Emilie Loit 6:4, 6:3 įveikė čekę Klarą Zakopalovą.
2008-05-29

Teniso turnyro Austrijoje aštuntfinalyje – du rusai

Austrijoje tęsiasi ATP serijos „Hypo Group Tennis International 2008" vyrų teniso turnyras, kurio prizų fondą sudaro 370 tūkst. eurų. Ketvirtadienį vienetų varžybų aštuntfinalyje pergales iškovojo bei į ketvirtfinalį pateko du rusai, argentinietis, italas, korto šeimininkas bei amerikietis: 1-Nikolaj Davydenka (Rusija) - John Isner (JAV) 6:2, 6:7 (6:8), 6:3; Igor Kunicyn (Rusija) - Blaž Kavčič (Slovėnija) 6:1, 6:4; 2-Juan Monaco (Argentina) - Jiri Vanek (Čekija) 6:2, 6:2; 6-Andreas Sep...
2008-05-22

Latvijos tenisininko nesėkmė tarptautiniame turnyre JAV

JAV tęsiasi ATP serijos tarptautinis vyrų teniso turnyras, kurio prizų fondą sudaro 436 tūkst. JAV dolerių. Antradienį vienetų varžybų šešioliktfinalyje latvis Ernestas Gulbis 2:6, 0:6 pralaimėjo septintajai raketei ispanui Marceliui Granollersui-Pujoliui bei pasitraukė iš tolesnės kovos.
2008-04-16

JAV prasidėjo „SAP Open“ vyrų teniso turnyras

Pirmadienį JAV prasidėjo ATP serijos „SAP Open“ vyrų teniso turnyras, kurio prizų fondą sudaro 436 tūkst. JAV dolerių.Pirmosios turnyro staigmenos autoriumi tapo ispanas Guillermo Garcia-Lopezas, pirmajame rate 6:2, 6:7 (5:7), 7:6 (8:6) įveikęs šeštąjį reitingą turėjusį austrą Jurgeną Melzerį.