johannesas hoesflotas klaebo

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „johannesas hoesflotas klaebo“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „johannesas hoesflotas klaebo“.

Olimpines čempiones prajuokino klausimas apie Donaldą Trumpą

Slidinėjimo pasaulis turi naujas pasaulio užkariautojas. Amerikietės Jessica Diggins ir Kikkan Randall Pjongčange netikėtai pirmąkart tapo olimpinėmis čempionėmis. Joms po varžybų teko atsakyti ir į netikėtą žurnalisto klausimą. „Po finišo Jessie pasižiūrėjo į mane ir paklausė: o Dieve, laimėjome olimpines žaidynes? Aš sušukau: taip! – juokėsi 35-erių K. Randall. – Neįtikėtinas jausmas. Dėl to taip ilgai ir sunkiai dirbome. Esi labai laiminga.
2018-02-21

Olimpinės čempionės pagyros rekordininkei: ji – geriausia visų laikų slidininkė

Slidininkė Marit Bjoergen paliko naują įrašą planetos sporto istorijoje. 37-erių norvegė tapo daugiausia medalių olimpinėse žaidynėse laimėjusia atlete. M. Bjoergen paskutinį apdovanojimą nuraikė trečiadienį – komandiniame moterų sprinte. „Žinoma, esu labai patenkinta savo bronzos medaliu. Dabar iš viso turiu 14 apdovanojimų. Kai baigsiu karjerą, galėsiu pasižiūrėti atgal į tai, ką padariau per visus profesionalės metus. Didžiuojuosi savo pasiekimais“, – nedaugžodžiavo rekordininkė.
2018-02-21

21-erių olimpinis čempionas: tai – didelė pergalė

21-erių norvegas Johannesas Hoesflotas Klaebo tapo olimpiniu čempionu. Slidininkas triumfavo vyrų sprinto varžybose. Dėl adrenalino nešalta „Tai – didelė pergalė. Mano planas buvo spurtuoti varžybų pabaigoje ir tai pavyko. Fantastiškas jausmas kirsti finišo liniją pirmam“, – kalbėjo J. H. Klaebo. Norvegas finišavo sulėtinęs tempą bei žvalgydamas į varžovus. Slidininkas finale 1,4 kilometrų trasą įveikė per tris minutes, 5,75 sekundės ir laimėjo užtikrintai.