johanas vonlanthenas

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „johanas vonlanthenas“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „johanas vonlanthenas“.

UEFA Čempionų lyga – be latvių

Antradienį paaiškėjo 5 komandos, kurios įveikė atranką ir pateko į pagrindinį UEFA Čempionų lygos turnyrą – grupių varžybas. Deja, tarp laimingųjų nėra Latvijos atstovo FK „Ventspils“, kuris ir antrą kartą nusileido šveicarų „Zurich“ ekipai. Lengvai į pagrindinį turnyro etapą prasibrovė daugkartinis Prancūzijos čempionas Liono „Olympique“ klubas, užtikrintas susitvarkęs Briuselio „Anderlecht“ futbolininkais.
2009-08-26

Komentaras: nepelnyta čekų pergalė – dvigubas smūgis šveicarams

Ostravos „Banik“ klubo puolėjas Vaclavas Sverkošas tapo pirmojo šio Europos čempionato įvarčio autoriumi. Šio smūgio dėka Karelo Brucknerio auklėtiniai, drįstu teigti tai atvirai, iškovojo nepelnytą pergalę. Patirtis nugalėjo jaunystę, aistra bei veržlumas turėjo pripažinti šalto ir racionalaus žaidimo stiliaus pranašumą. Parodyk, kaip žaidi, ir aš pasakysiu, kas tu esi... Taip teigė publicistas Eduardo Galeano.
2008-06-07

EURO 2008 rungtynės iš arti: Šveicarija – Čekija

Šiandien 19 valandą Europos futbolo čempionatą Bazelio „St. Jakob Park“ stadione atidarys Šveicarijos bei Čekijos vienuolikės. Nors čekai teoriškai turėtų būti laikomi šios poros favoritais, tačiau šeimininkai, palaikomi savų sirgalių, lengvai tikrai nepasiduos. Šveicarai turi galimybę tapti vos 4 ekipa, laimėsiančia Europos futbolo čempionatą, vykusį namuose.
2008-06-07

EURO 2008 dalyviai: ar sugebės šeimininkai įsiterpti į elitą?

Kaip ir žadėjome, artėjant Europos futbolo čempionato pradžiai, pradedame supažindinimą su jame rungtyniausiančiomis ekipomis. Čempionatą, kaip ir dera šeimininkams, dvikova su Čekijos nacionaline ekipa Bazelio „St. Jakob-Park“ stadione atidarys Šveicarijos vienuolikė. Kelias į EURO 2008 Kadangi Šveicarija kartu su Austrija yra turnyro šeimininkės, tai atrankos varžybų joms pavyko išvengti. Paskutinis rimtas išbandymas Šveicarijai buvo 2006 metų Pasaulio futbolo čempionatas Vokietijoje.