johanas djourou

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „johanas djourou“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „johanas djourou“.

Pasaulio čempionate – prancūzai ir portugalai, slovakai liko už borto

Paaiškėjo paskutiniosios pasaulio futbolo čempionato atrankos grupių nugalėtojos. A triumfavo Prancūzijos, B – Portugalijos rinktinės. Abi pateko į 2018-ųjų planetos pirmenybes. Prancūzai paskutinėse rungtynėse antradienį 2:1 (2:1) namie įveikė baltarusius. 27-ąją minutę įmušė Antoine’as Griezmannas, 33-ąją – Olivier Giroud. 44-ąją minutę skirtumą sušvelnino Antonas Saroka. Portugalai savo aikštėje 2:0 (1:0) nugalėjo šveicarus. 41-ąją minutę į savuosius vartus įsimušė Johanas Djourou.
2017-10-10

„Arsenal" gynėjui J. Djourou šis sezonas jau baigtas

Šeštadienį Anglijos FA taurės turnyro („FA Cup“) ketvirtfinalio metu petį išsinarinęs Londono „Arsenal“ gynėjas Johanas Djourou šį sezoną aikštėje nebepasirodys. 24 metų futbolininkas susižeidė dvikovos su „Man Utd“ antrojo kėlinio pabaigoje, kuomet susidūrė su komandos draugu Bacary Sagna. 'Kanonieriai' susitikimą „Old Trafford“ stadione pralaimėjo rezultatu 2-0 ir pasitraukė iš tolimesnės kovos dėl prestižinio trofėjaus.