joaquinas rojasas

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „joaquinas rojasas“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „joaquinas rojasas“.

„Tour de France 2009“ – Alberto Contadoras padidino atotrūkį (papildyta)

Prestižinių daugiadienių „Tour de France 2009“ dviračių lenktynių 18 etapas jų dalyvius išvedė į 40,5 km atskiro starto lenktynes. Alberto Contadoras iš komandos „Astana“, laimėjo etapą ir padidino savo atotrūkį nuo konkurentų. Prancūzijos miestas Anesi (Annecy), dar kitaip vadinamas „Alpių Venecija“, šiemet sveikino „Tour de France“ lenktynininkus po 50 metų pertraukos.
2009-07-23

„Tour de France 2009“ – Alberto Contadoras laimi (papildyta)

Sunkios oro sąlygos – drėgmė ir priešingos krypties vėjas – šiandien pasitiko prestižinių daugiadienių „Tour de France 2009“ dviračių lenktynių 17 etapo dalyvius. Ispanas Alberto Contadoras iš brangios ir besiriejančios komandos „Astana“ įtvirtino savo kaip lyderio pozicijas. Tai buvo „Bourg-Saint-Maurice – Le Grand-Bornand“ (169 km) distancija su 5 įspūdingomis įkalnėmis. Svarbiausiu jo iššūkiu tapo priešpaskutinė įkalnė – Le Col de Romme – 8,9 proc. statumo.
2009-07-22

„Tour de France 2009“ – ispano triumfas

Ispanas Mikelis Astarloza („Euskaltel-Euskadi“) pasinaudojo „paskutinės minutės“ atotrūkio taktika ir laimėjo prestižinių daugiadienių dviratininkų lenktynių „Tour de France 2009“ 16 etapą „Martigny - Bourg-St.Maurice“ (159 km). Ispanas laimėjo pirmąjį „Tour de France“ etapą gyvenime. Jis atsiplėšė nuo keturių pabėgėlių grupės likus vos 2 km iki finišo. „Tai laimingiausia diena mano gyvenime“,– pripažino jis žiniasklaidai iškart po finišo.
2009-07-21

Alberto Contadoras – „Tour de France 2009” lenktynių lyderis! (papildyta)

Sekmadienį, po 15 etapo, pasikeitė prestižinių daugiadienių dviratininkų „Tour de France 2009“ lenktynių lyderis. Juo tapo ispanas Alberto Contadoras iš komandos „Astana“, įveikęs distanciją pirmas ir artimiausią persekiotoją aplenkęs 46 sek. Komandos draugas amerikietis Lance'as Armstrongas pripažino jo pranašumą ir pažadėjo padėti jam siekti galutinės pergalės. Viena iš dviejų ryškiausių komandos žvaigždžių – L. Armstrongas – pripažino laimėtojo pranašumą. „Man buvo labai sunku.
2009-07-19

„Tour de France 2009“: etapą laimėjo rusas, kova aštrėja

Šeštadienį vyko prestižinių daugiadienių dviračių lenktynių „Tour de France 2009“ 14 etapas: „Colmar – Besancon“ (199 km). Jį laimėjo rusas iš komandos labai rusišku pavadinimu „Katusha“ – Sergejus Ivanovas.
2009-07-18

„Tour de France 2009“ lyderiu lieka italas

Penktadienį 13-uoju etapu – „Vittel – Colmar“ (200 km) prasidėjo kalnų išbandymai. Etapą šį kartą laimėjo vokietis Heinrichas Haussleris iš „Cervélo“ komandos. Bendroje įskaitoje lyderiui jis pralaimi 48 min. 41 sek., tačiau šiandien pagrindinę grupę aplenkė daugiau nei 5 min. Įspūdingai pabėgęs ir pranašumą išsaugojęs Australijoje gimęs vokietis sakė, jog jam patiko lietingas etapo dienos oras.
2009-07-17

„Tour de France 2009“: pasikeitė komandų įskaitos lyderė

Ketvirtadienį 12-ajame „Tour de France 2009“ lenktynių etapą „Tonnerre – Vittel“ (211,5 km) su trimis, viena šalia kitos esančiomis, 3-os ir 4-os kategorijos įkalnėmis, laimėjo danas Nicki's Sorensenas iš „Saxo Bank“. Jis pripažintas „aktyviausiu“ šios dienos dviratininku, o jo ekipa tapo lydere ir komandų įskaitoje. Bendroji įskaita stabili Bendroji individualių lenktynininkų rezultatų įskaita nepasikeitė nuo praeitojo etapo.
2009-07-17

„Tour de France“: Lance’as Armstrongas nuobodžiauja

Antradienį po poilsio dienos toliau tęsėsi prestižinių daugiadienių dviratininkų lenktynių „Tour de France 2009“ 10 etapas distancijoje „Limoges – Issoudun“, kurio ilgis – 194,5 km. Bendrosios įskaitos lyderiai pozicijas išsaugojo. Vienas jų – garsusis amerikietis Lance’as Armstrongas – distanciją apibūdino kaip itin nuobodžią. Septynis kartus „Tour de France“ laimėtojas, po kelių metų pertraukos vėl minąs dviratį ir prisipažinęs telkiąs savo nuosavą komandą, teigė šįkart nejutęs įtampos.