joao figueiredo

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „joao figueiredo“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „joao figueiredo“.

Žalgirietiškoje akistatoje – užtikrinta vilniečių pergalė

Po beveik dviejų mėnesių pertraukos į A lygos kovas grįžę Vilniaus „Žalgirio“ futbolininkai 4:0 (2:0) sutriuškino „Kauno Žalgirį“. Vilniaus žalgiriečiai iš karto perėmė iniciatyvą ir gausiomis pajėgomis ėmė atakuoti varžovų vartus. 15-ąją minutę, po Liviu Antalio smūgio galva, kamuolys atsitrenkė į „Kauno Žalgirio“ vartų skersinį. Po 10-ies minučių L. Antalis vėl atsidūrė atakos smaigalyje, tačiau nesuvaldė kamuolio. Įvarčiai pabiro prieš pertrauką.
2018-08-19

Garbingai kovojęs „Atlantas“ nusileido svečiams iš Kauno

„Kauno Žalgiris“ ir toliau nuožmiai kovoja dėl vietos kito sezono UEFA Europos lygos varžybose. Laikinosios sostinės komandai Lietuvos futbolo A lygos atidėtose 17-ojo turo rungtynėse 1:0 (1:0) pavyko įveikti kaip reikiant į atlapus kibusį Klaipėdos „Atlantą“. Susitikimo pradžioje abiejų ekipų vartininkai turėjo darbo. Martynas Matuzas apsigynė nuo Tado Labuko bandymo, savo ruožtu, Dawidas Smugas atmušė kamuolį, kai iš toli smūgiavo Gratas Sirgėdas.