joana somarriba arrola

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „joana somarriba arrola“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „joana somarriba arrola“.

Planetos dviračių sporto pirmenybėse Kanadoje Edita Pučinskaitė finišavo dešimta

Kanadoje tęsiasi 2003 metų pasaulio dviračių sporto čempionatas plente. Trečiadienį asmeninėse moterų elito grupės 20,8 km atskiro starto lenktynėse dešimtąją vietą užėmė Edita Pučinskaitė 1 min. 24,92 sek. nusileidusi pasaulio čempionei Ispanijos dviračių sporto žvaigždei šių metų moterų "Tour de France" lenktynių nugalėtojai Joane Somarribai (Choanai Somaribai). Pirmąjį pasaulio čempionės titulą iškovojusi 31-erių metų ispanė distanciją įveikė per 28 min. 23,23 sek. ir finiše 10,78 sek.
2003-10-09

"Giro d`Italia" moterų lenktynių lyderės - Lietuvos dviratininkės

Keturioliktą kartą Italijoje vykstančių tradicinių "Giro d`Italia" moterų lenktynių lyderėmis po prologo bei pirmojo etapo tapo Lietuvos dviratininkės. "Team Aurora" komandos narė Rasa Polikevičiūtė, šeštadienį (07-05) laimėjusi 119 km pirmąjį etapą, tapo varžybų lydere. Jos sesuo Jolanta užima antrąją vietą, o "S.C. Michela Fanini Record Rox" ekipai atstovaujanti Edita Pučinskaitė - ketvirtąją. Modesta Vžesniauskaitė ("Acca Due O") kol kas yra aštuntojoje pozicijoje.