jevgenij koroliov

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „jevgenij koroliov“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „jevgenij koroliov“.

Vimbldono teniso turnyras. Antradienis

Londone tęsiasi prestižinis Vimbldono teniso turnyras, kurio prizų fondą sudaro 11,812 mln. svarų. Vyrų vienetų varžybų pirmajame rate pergales iškovojo bei kovą toliau tęs: 8-Richard Gasquet (Prancūzija) - Mardy Fish (JAV) 6:3, 6:4, 6:2; 23-Tommy Robredo (Ispanija) - Kristof Vliegen (Belgija) 6:1, 6:3, 6:7 (4:7), 6:4; Martin Vassallo Arguello (Argentina) - Ivo Minar (Čekija) 6:4, 2:6, 2:6, 6:2, 6:2; Tommy Haas (Vokietija) - Guillermo Canas (Argentina) 3:6, 6:4, 6:4, 6:4; 27-Nicolas Kief...
2008-06-24

M. Šarapova vos išvengė pažeminimo „Roland Garros“ turnyre

Paryžiaus „Roland Garros“ kortuose tęsiasi atvirosios Prancūzijos teniso pirmenybės, kurių prizų fondą sudaro beveik 15,6 mln. eurų. Trečiadienį moterų vienetų varžybų antrajame rate keturioliktoji raketė lenkė Agnieszka Radwanska 6:2, 6:0 sutriuškino kroatę Jeleną Pandžič, o prancūzė Emilie Loit 6:4, 6:3 įveikė čekę Klarą Zakopalovą.
2008-05-29

Vyrų teniso turnyre Italijos sostinėje – be staigmenų

Italijos sostinėje tęsiasi "Masters" serijos tarptautinis vyrų teniso turnyras ("Internazionali BNL d`Italia"), kurio prizų fondą sudaro 2,27 mln. Eurų. Vyrų vienetų varžybų pirmajame rate tryliktoji raketė argentinietis Juanas Monaco 6:0, 6:4 nugalėjo urugvajietį Pablo Cuevasą, o šešioliktas pagal reitingą britas Andy Murray 5:7, 6:4, 1:0 įveikė dėl traumos susitikimą nebaigusį Argentinos tenisininką Juaną Martiną Del Potro.
2008-05-06

Tarptautiniame ATP serijos vyrų teniso turnyre Ispanijoje

ATP serijos "Open de Tenis Comunidad Valenciana" vyrų teniso turnyro vienetų varžybų šešioliktfinalyje favoritas ispanas Davidas Ferreras 6:3, 6:4 nugalėjo tautietį Ivaną Navarro, o trečioji raketė Ispanijos tenisininkas Tommy Robredo 6:3, 7:5 įveikė tėvynainį Albertą Montanesą.
2008-04-16

Teniso turnyre Majamyje - korto šeimininkų pergalės

Floridos valstijoje (JAV) tęsiasi tarptautinis vyrų bei moterų "Sony Ericsson Open" teniso turnyras, kurio prizų fondą sudaro 3,45 mln. JAV dolerių. Ketvirtadienį vyrų vienetų varžybose pirmąjį ratą sėkmingai įveikė keturi turnyro šeimininkai, du vokiečiai, argentinietis, prancūzas, rusas bei italas: Vince Spadea (JAV) - Robby Ginepri (JAV) 6:1, 6:3;Amer Delič (JAV) - Julien Benneteau (Prancūzija) 6:4, 6:4;Kevin Kim (JAV) - Benjamin Becker (Vokietija) 6:4, 3:6, 6:2;Sam Querrey (JAV) - Igor A...
2007-03-23

Paaiškėjo Las Vegaso vyrų teniso turnyro pusfinalio poros

JAV vykstančio ATP serijos "Tennis Channel Open" vyrų teniso turnyro vienetų varžybų pusfinalyje šeštadienį antroji turnyro raketė australas Lleytonas Hewittas žais su trečiuoju pagal reitingą rusu Maratu Safinu, o ketvirtas pagal skirstymą Jurgenas Melzeris susitiks su rusu Jevgenijumi Koroliovu, kuriam vietą ketvirtfinalyje teisėjai skyrė vietoje favorito amerikiečio Jameso Blake`o, peržiūrėję pirmosios grupės rezultatus.
2007-03-03

Korto šeimininkių pergalės teniso turnyre Memfyje

Tenesio valstijoje (JAV) tęsiasi tarptautinis moterų bei vyrų teniso turnyras (Regions Morgan Championships and the Cellular South Cup), kurio bendrą prizų fondą sudaro 932 tūkst. JAV dolerių. Pirmadienį moterų vienetų šešioliktfinalio barjerą įveikė šešios korto šeimininkės.
2007-02-20

Sidnėjaus teniso turnyro finale - K. Clijsters ir J. Jankovič

Australijoje vykstančio "Medibank International" teniso turnyro moterų vienetų varžybų finale dėl pagrindinio prizo kovos trečioji raketė belgė Kim Clijsters ir serbė Jelena Jankovič. Ketvirtadienį pusfinalyje K. Clijsters 6-1, 1-6, 7-5 nugalėjo Kinijos tenisininkę Li Na, o J. Jankovič 6:4, 4:6, 6:4 įveikė aštuntąją pagal reitingą čekę Nicolę Vaidišovą.