jerai granto

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „jerai granto“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „jerai granto“.

Gražiausių savaitės momentų viršūnėje – efektinga „Neptūno“ ataka

Gražiausių praėjusios savaitės „Tete-a-Tete Casino-LKL“ čempionato epizodų penketuką, kurį pristato lažybų bendrovė „Orakulas“, vainikavo galingas Jerai Granto dėjimas. Penketuką pradeda Egidijus Dimša, kuris ketvirtajame kėlinyje sudrebino „Žalgirio“ krepšį. Ketvirtoje vietoje bloku Darių Gvezdauską pavaišino „Lietuvos ryto“ gynėjas Kendrickas Brownas. „Šiauliai“ greitą ataką Alytuje pabaigė efektingu Roko Giedraičio perdavimu ir Davido Dudzinskio dėjimu. Antroje vietoje dar vienas blokas.
2016-03-08

„Neptūnas“ pergalę išleido paskutinėmis minutėmis ir liko antras grupėje

Klaipėdos “Neptūnas” Atėnuose vykusiose paskutinėse Europos taurės F grupės rungtynėse trečiajame kėlinyje 16 taškų skirtumu (58:42) pirmavo prieš Atėnų AEK ekipą, tačiau galiausiai po nervų karo nusileido graikams rezultatu 71:75. Daugkartiniai Eurolygos dalyviai ir net buvę vicečempionai, aštuoniskart Graikijos čempionai Atėnų AEK krepšininkai išsikapstė paskutinėmis sekundėmis.