jens filbrich

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „jens filbrich“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „jens filbrich“.

Išdalintas paskutinis planetos slidinėjimo pirmenybių Japonijoje medalių komplektas

50 km vyrų lenktynėmis klasikiniu stiliumi sekmadienį Japonijoje baigėsi pasaulio slidinėjimo čempionatas. Rungties nugalėtoju tapo bei aukso medalį iškovojo norvegas Oddas-Bjornas Hjelmesetas, distanciją įveikęs per 2 valandas 20 minučių 12,6 sekundės.
2007-03-04

Du pasaulio čempionato medaliai - Vokietijos slidininkams

Planetos slidinėjimo pirmenybėse Japonijos iškart du medalius vienoje rungtyje šeštadienį iškovojo Vokietijos sportininkai. 30 km vyrų persekiojimo (15 km klasikiniu ir 15 km laisvuoju stiliumi) distanciją pirmas įveikė Axelis Teichmannas - 1 valanda 11 minučių 35,8 sekundės.
2007-02-24

Norvegijos slidininkų triumfas pasaulio čempionato 30 km distancijoje

Italijoje vykstančiame pasaulio slidinėjimo čempionate trečiadienį vėl triumfavo norvegijos slidininkai, šįsyk vyrų 30 km distancijoje klasikiniu stiliumi užėmę visą prizininkų pakylą. Pasaulio čempionu tapo 31-erių metų Thomas Alsgaardas. Jis nuotolį įveikė per 12 min. 29,3 sek. ir tik kirsdamas finišo liniją vos 0,6 ir 0,9 sek. aplenkė sidabrą ir bronzą iškovojusius tėvynainius atitinkamai Andersą Auklandą ir Frodę Estilą.