jelena kostanič tošič

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „jelena kostanič tošič“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „jelena kostanič tošič“.

Lyderių nesėkmės tarptautiname teniso turnyre Tokijuje

Japonijos sostinėje tęsiasi tarptautinis moterų bei vyrų (AIG Japan Open Tennis Championships) teniso turnyras, kurio prizų fondą sudaro 1 mln. JAV dolerių.Antradienį ne visoms lyderėms pavyko įveikti vienetų varžybų etapą.
2007-10-02

Lietus koreguoja teniso turnyrą Kinijoje

Antradienį Kinijoje prasidėjo WTA serijos "Guangzhou International Women`s Open" moterų teniso turnyras, kurio prizų fondą sudaro 175 tūkst. JAV dolerių.Jau pirmąją varžybų dieną lietus pakoregavo tvarkaraštį ir pavyko pabaigti vos keturis vienetų varžybų pirmojo rato susitikimus.Pergalingai turnyrą pradėjo nugalėtojos titulą ginanti ir favorite laikoma ispanė Anabel Medina Garrigues, 7:6 (7:5), 6:1 įveikusi Sun Shengnan iš Kinijos.
2007-09-26

Amerikiečių, italių, rusių, čekių ir prancūzių pergalės Vimbldone

Anglijoje tęsiasi 11,283 mln. svarų prizų fondo tarptautinis Vimbldono teniso turnyras.Trečiadienį moterų vienetų varžybų antrąjį ratą sėkmingai įveikė dvi amerikietės.
2007-06-27

Estijos tenisininkė iškopė į Barselonos turnyro aštuntfinalį

Ispanijoje tęsiasi WTA serijos (Barcelona KIA) moterų teniso turnyras, kurio prizų fondą sudaro 145 tūkst. JAV dolerių.Į vienetų varžybų aštuntfinalį iškopė ketvirtoji raketė estė Kaia Kanepi, šešioliktfinalyje 6:2 (7:6 (9:7) įveikusi italę Karin Knapp, bei aštuntoji pagal reitingą Italijos tenisininkė Flavia Pennetta, 6:2, 6:3 sutriuškinusi korto šeimininkę Conchitą Martinez-Granados.
2007-06-12

Turkijoje prasidėjo WTA serijos moterų teniso turnyras

Pirmadienį Turkijoje prasidėjo WTA serijos "Istanbul Cup" moterų teniso turnyras, kurio prizų fondą sudaro 200 tūkst. JAV dolerių. Pirmąją vienetų varžybų dieną sužaisti šeši susitikimai, kuriuose pergales iškovojo ir dvi pirmojo aštuntuko tenisininkės - penktoji pagal skirstymą ukrainietė Aliona Bondarenko 6:1, 6:0 sutriuškino kortų šeimininkę Pemrą Ozgen, o septintoji pagal skirstymą lenkė Agnieszka Radwanska 7:5, 7:5 įveikė rusę Jekateriną Byčkovą.
2007-05-22

Teniso turnyre Majamyje - korto šeimininkų pergalės

Floridos valstijoje (JAV) tęsiasi tarptautinis vyrų bei moterų "Sony Ericsson Open" teniso turnyras, kurio prizų fondą sudaro 3,45 mln. JAV dolerių. Ketvirtadienį vyrų vienetų varžybose pirmąjį ratą sėkmingai įveikė keturi turnyro šeimininkai, du vokiečiai, argentinietis, prancūzas, rusas bei italas: Vince Spadea (JAV) - Robby Ginepri (JAV) 6:1, 6:3;Amer Delič (JAV) - Julien Benneteau (Prancūzija) 6:4, 6:4;Kevin Kim (JAV) - Benjamin Becker (Vokietija) 6:4, 3:6, 6:2;Sam Querrey (JAV) - Igor A...
2007-03-23

Staigmenos WTA serijos moterų teniso turnyre Indijoje

WTA serijos "Sony Ericsson International" moterų teniso turnyro Indijoje vienetų varžybų aštuntfinalyje trečiadienį Izraelio atstovė Tzipora Obziler 6:1, 6:2 sutriuškino trečiąją raketę rusę Vasilisą Bardiną, o kita Rusijos tenisininkė Jaroslava Švedova iš tolesnės kovos eliminavo septintąją pagal reitingą tailandietę Tamarine Tanasugarn - 6:4, 3:6, 6:4.Į vienetų varžybų ketvirtfinalį trečiadienį taip pat iškopė ketvirtoji pagal skirstymą kroatė Jelena Kostanič Tošič, 6:4, 6:1 nugalėjusi slovakę...
2007-02-14

WTA serijos moterų teniso turnyre Indijoje baigti žaisti pirmosios dienos mačai

Antradienį Indijoje tęsėsi WTA serijos "Sony Ericsson International" moterų teniso turnyras.Antroji pirmosios varžybų dienos pusė buvo sėkmingesnė pirmojo aštuntuko žaidėjoms, kurios iškovojo pergales: trečiąjį reitingą turinti rusė Vasilisa Bardina 6:7 (3:7), 6:4, 7:6 (7:3) įveikė vokietę Kristiną Barrois, o ketvirtoji pagal skirstymą kroatė Jelena Kostanič Tosič 2:6, 6:1, 6:1 nugalėjo australę Sophie Ferguson.
2007-02-13

Baigėsi antrasis atvirojo Australijos teniso čempionato vienetų varžybų etapas

Atvirosiose Australijos teniso pirmenybėse, kurių prizų fondą sudaro 20 mln. Australijos dolerių, ketvirtadienį baigėsi antrasis (1/32 finalo) vienetų varžybų etapas. Moterų turnyre pergales iškovojo bei į šešioliktfinalį pateko keturios rusės.