Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „jekaterina byčkova“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „jekaterina byčkova“.

Vaikų klausos sutrikimai – ar tikrai žinome viską?

Klausos sutrikimai nėra populiari tema, dažnas iš mūsų net nežinome kiek daug mus supančių žmonių turi klausos sutrikimų. „Selga“ jau antrus metus kalba šia tema, nori parodyti šios problemos aktualumą, rengia labdaros kampaniją – „Už tikrą vaikystę“. Apie klausos sutrikimus ir jų įtaką vaikų vystymuisi, kalbamės su gydytoja otorinolaringologe - Jekaterina Byčkova.
2014-09-15

„US Open“ turnyre – lengvos latvio E. Gulbio ir serbo N. Džokovičiaus pergalės

Niujorke toliau tęsiasi atvirasis JAV teniso čempionatas („US Open“), kurio prizų fondą sudaro 20,657 mln. JAV dolerių. Vakar vyrų vienetų varžybų pirmajame rate trečioji pasaulio raketė 21-ų metų serbas Novakas Džokovičius nesunkiai 6:3, 6:3, 6:4 privertė kapituliuoti 30-metį prancūzą Arno Klemaną.
2008-08-28

„Roland Garros" teniso turnyre dominuoja ispanai

Paryžiaus „Roland Garros" kortuose tęsiasi atvirasis Prancūzijos teniso čempionatas, kurio prizų fondą sudaro beveik 15,6 mln. eurų. Vyrų vienetų varžybų favoritas šveicaras Rogeris Federeris pirmojo rato mače 6:4, 6:4, 6:3 nugalėjo amerikietį Samą Querrey, vienuoliktoji raketė čekas Tomašas Berdychas 6:1, 6:0, 6:0 sutriuškino australą Robertą Smeetsą, o dvyliktas pagal reitingą ispanas Tommy's Robredo 5:7, 6:4, 6:1, 6:4 įveikė argentinietį Guillermo Corią.
2008-05-26

Turnyras Majamyje: toliau - be D. Ferrero

Floridos valstijoje (JAV) tęsiasi tarptautinis „Sony Ericsson Open“ moterų bei vyrų teniso turnyras, kurio bendrą prizų fondą sudaro 7,54 mln. JAV dolerių.
2008-03-30

Tęsiasi moterų teniso turnyras Tailande

Tailande tęsiasi WTA serijos moterų teniso turnyras, kurio prizų fondą sudaro 170 tūst. JAV dolerių. Ketvirtadienį vienetų varžybų aštuntfinalyje favoritė lenkė Agnieszka Radwanska 6:2, 6:2 sutriuškino Liuksemburgo atstovę Annę Kremer, antroji raketė australė Casey Dellacqua 5:7, 6:2, 2:6 pralaimėjo slovėnei Andrejai Klepač, rusė Vesna Manasijeva 6:2, 6:1 nugalėjo trečiąją pagal reitingą vokietę Angeliquę Kerber, o ketvirtoji pagal skirstymą Taivano atstovė Chan Yung-Jan iš tolesnės kovos elimi...
2008-02-07

Tarptautiniame moterų teniso turnyre Tailande

Antradienį Tailande prasidėjo WTA serijos moterų teniso turnyras, kurio prizų fondą sudaro 170 tūst. JAV dolerių.Vienetų varžybų šešioliktfinalyje trečioji raketė vokietė Angelique Kerber 6:3, 7:5 nugalėjo Kinijos atstovę Meng Yuan, septintoji pagal reitingą amerikietė Jill Craybas 6:1, 6:1 sutriuškino ukrainietę Olgą Savčiuk, o korto šeimininkė Tamarine Tanasugarn iš tolesnės kovos eliminavo aštuntąją pagal skirstymą rusę Anastasiją Rodionovą - 6:2, 6:1.Į aštuntfinalį taip pat iškopė dar viena ...
2008-02-05

Amerikiečių, italių, rusių, čekių ir prancūzių pergalės Vimbldone

Anglijoje tęsiasi 11,283 mln. svarų prizų fondo tarptautinis Vimbldono teniso turnyras.Trečiadienį moterų vienetų varžybų antrąjį ratą sėkmingai įveikė dvi amerikietės.
2007-06-27

WTA serijos moterų teniso turnyre Anglijoje

2007 birželio 12 d., 08:24Birmingemas, birželio 12 d, ("Reuters"-BNS). Pirmadienį Anglijoje prasidėjo WTA serijos "DFS Classic" tarptautinis moterų teniso turnyras, kurio prizų fondą sudaro 200 tūkst. JAV dolerių.
2007-06-12

Dvi amerikietės iškopė į teniso turnyro Memfyje ketvirtfinalį

Tenesio valstijoje (JAV) tęsiasi tarptautinis moterų bei vyrų teniso turnyras (Regions Morgan Championships and the Cellular South Cup), kurio bendrą prizų fondą sudaro 932 tūkst. JAV dolerių. Antradienį moterų vienetų varžybų šešioliktfinalyje pergales iškovojo bei į ketvirtfinalį pateko dvi amerikietės. Septintoji turnyro raketė Venus Williams 6:4, 6:4 nugalėjo Danijos atstovę Carolinę Wozniacki, o Meilen Tu 6:3, 6:1 sutriuškino aštuntąją pagal reitingą tautietę Jill Craybas.
2007-02-21

Paaiškėjo dar trys teniso turnyro Paryžiuje aštuntfinalio dalyvės

Prancūzijos sostinėje vykstančiame WTA serijos "Open Gaz de France" moterų teniso turnyre antradienio vakarą paaiškėjo dar trys aštuntfinalio dalyvės. Vienetų varžybų šešioliktfinalyje rusė Jekaterina Byčkova 3:6, 6:4, 6:3 nugalėjo šeštąją turnyro raketę šveicarę Patty Schnyder, penktoji pagal reitingą čekė Nicole Vaidišova 6:2, 6:1 sutriuškino korto šeimininkę Aravanę Rezai, o prancūzė Camille Pin 6:4, 6:0 įveikė Vengrijos tenisininkę Agneš Szavay.