jeffas teague

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „jeffas teague“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „jeffas teague“.

Ką žada prasidedantis NBA sezonas?

30 komandų. 360 krepšininkų. Trys lietuviai. 1230 reguliariojo sezono rungtynių. Tokia šiąnakt prasidedančio NBA sezono statistika. Ką žada startuojantis čempionatas? Favoritai NBA čempionės titulą gins „Golden State Warriors“. Ji praėjusiame reguliariajame sezone laimėjo 67 rungtynes iš 82, o pirmuosius tris atkrintamųjų etapus įveikė be nesėkmių. „Warriors“ kartą suklupo finale, bet jame 4:1 nugalėjo „Cleveland Cavaliers“. Tai buvo savotiškas revanšas už netikėtą pralaimėjimą 2015–2016 metais.
2017-10-17

„Cavaliers“ – pirmoji konferencijos pusfinalio dalyvė

Šiąnakt sužaistos dar trejos NBA atkrintamųjų varžybų rungtynės. Tiesiausiu keliu į konfrencijos pusfinalį žengė Klivlando „Cavaliers“. NBA čempionai seriją laimėjo 4:0. „Cavaliers“ ketvirtosiose serijos rungtynėse svečiuose 106:102 nugalėjo Indianos „Pacers“. Šeimininkai pirmavo beveik iki pirmojo kėlinio pabaigos. Vėliau iniciatyvą perėmė „Cavaliers“. Klivlando ekipa pabėgo ir 32-ąją minutę buvo priekyje 81:69, 39-ąją – 96:83. Tada „Pacers“ ėmė grėsmingai artėti.
2017-04-24

NBA naktis. Lyderių pralaimėjimas ir trigubas Jimmy Butlerio dublis

NBA pralaimėjimą patyrė Bostono „Celtics“. Viena Rytų konferencijos lyderių krito Atlantoje – 116:123 pralaimėjo „Hawks“. Šeimininkai su minimalios išlygomis pirmavo beveik visų rungtynių metu. „Hawks“ kovą dėl atšokusių kamuolių laimėjo 52:38 ir pataikė 11 tritaškių iš 23 (48 procentai). „Hawks“: Paulas Millsapas 26 (8/15 metimų, 9/12 baudų, 12 atkovotų kamuolių), Timas Hardaway 23 (10/17 met., 5 atk. kam., 5 rezultatyvūs perdavimai), Taureanas Prince’as 20 (7/13 met., 7 atk. kam.
2017-04-07

NBA – galingas Jono Valančiūno pasirodymas

Toronte galingą dvigubą dublį surinko Jonas Valančiūnas. Lietuvis buvo vienas pagrindinių pergalės kalvių – „Raptors“ 111:100 nugalėjo Indianos „Pacers“. J. Valančiūnas rungtynes pradėjo atkovodamas ginčo kamuolį. Tačiau mače geriau startavo svečiai. Jie pirmavo 9:2 (3 minutė), 17:9 (7 min.). „Raptors“ rezultatą pirmąkart išlygino 10-ąją minutę – 21:21. Ketvirtį šeimininkai laimėjo 28:25. Antrasis kėlinys klostėsi permainingai.
2017-04-01

Ketvirtoji iš eilės Jono Valančiūno komandos pergalė NBA lygos reguliariajame sezone

Ketvirtą pergalę iš eilės - penktąją per septynis paskutiniuosius mačus - Šiaurės Amerikos Nacionalinės krepšinio asociacijos (NBA) reguliariojo sezono rungtynėse iškovojo antrąją vietą penkiolikos ekipų Rytų konferencijoje užimantis Jono Valančiūno atstovaujamas Toronto "Raptors" (37 pergalės ir 17 pralaimėjimų) klubas. Penktadienį svečiuose 19 tūkst.
2015-02-21

Paaiškėjo naujųjų metų savaitės NBA lygos geriausi Rytų ir Vakarų konferencijų krepšininkai

Naujųjų metų savaitės (gruodžio 29–sausio 4 d.) geriausiais Šiaurės Amerikos Nacionalinės krepšinio asociacijos (NBA) reguliariojo sezono krepšininkais Rytų bei Vakarų konferencijose tapo atitinkamai Atlantos „Hawks“ klubo gynėjas Jeffas Teague’as ir Oklahomos „Thunder“ komandos puolėjas Kevinas Durantas.
2015-01-06

Jonas Valančiūnas svariai prisidėjo prie dar vienos „Raptors“

Tryliktą pergalę penkioliktose Šiaurės Amerikos Nacionalinės krepšinio asociacijos (NBA) reguliariojo sezono rungtynėse iškovojo ir absoliutaus lygos lyderio poziciją su Memfio "Grizzlies" komanda dalijasi penkiolikos ekipų Rytų konferencijoje tvirtai pirmaujantis Jono Valančiūno atstovaujamas Toronto "Raptors" klubas. Trečiadienį svečiuose "Raptors" krepšininkai 16,2 tūkst.
2014-11-27

„Bulls“ sirgalių nuotaiką apkartino D.Rose'o trauma paskutinėmis sekundėmis

Pralaimėjimu NBA Rytų konferencijos pusfinalį pradėjo reguliariojo sezono nugalėtojas Čikagos „Bulls“ klubas, savų sirgalių akivaizdoje turėjęs pripažinti Atlantos „Hawks“ krepšininkų pranašumą - 95:103 (18:28, 32:23, 21:21, 24:31). Dar labiau „Bulls“ pralaimėjimą apkartino paskutinėmis akimirkomis patirta lyderio Derricko Rose'o trauma. Tiksint paskutinėms sekundėms, gynėjas užlipo ant priešininko kojos ir nikstelėjo čiurną. Į rūbinę amerikietis grįžo šlubčiodamas.