jeff mcinnis

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „jeff mcinnis“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „jeff mcinnis“.

NBA lygoje svečiams pavyko iškovoti dvi pergales

Sekmadienį sužaistos penkerios Nacionalinės krepšinio asociacijos (NBA) reguliariojo sezono rungtynės, kuriose svečiams pavyko iškovoti dvi pergales. Memfio "Grizzlies" krepšininkai išvykoje po pratęsimo 108:107 nugalėjo Los Andželo "Clippers", o Bostono "Celtics" 97:93 įveikė Hiustono "Rockets" klubą: Los Andželo "Clippers" - Memfio "Grizzlies" 107:108(po pratęsimo)Marko Jarič 23 tšk. Stromile Swift 24 tšk.
2004-01-12

Dvidešimt penktoji Dariaus Songailos ekipos pergalė NBA lygoje

Dvidešimt penktą pergalę trisdešimt ketvirtose Nacionalinės krepšinio asociacijos (NBA) reguliariojo sezono rungtynėse iškovojo Vakarų konferencijos lyderis Sakramento "Kings" klubas su Dariumi Songaila. Ramiojo vandenyno pogrupyje pirmaujantys "Kings" krepšininkai penktadienį svečiuose 113:93 (34:30, 25:22, 29:19, 25:22) sutriuškino šio pogrupio autsaiderę Fynisko "Suns" (12 pergalių ir 25 pralaimėjimai) ekipą. Lietuvis svečiams taškų nepelnė, per 8 minutes prametęs abu dvitaškius.
2004-01-10

NBA lygoje aikštelės šeimininkai ir svečiai pasidalijo po pergalę

Ketvirtadienį įvyko dvejos Nacionalinės krepšinio asociacijos (NBA) reguliariojo sezono rungtynės, kuriose aikštelės šeimininkai ir svečiai pasidalijo po pergalę. Minesotos "Timberwolves" krepšininkai namie 96:75 nugalėjo buvusį Arvydo Sabonio Portlendo "Trail Blazers" klubą, o Hiustono "Rockets" ekipa išvykoje 111:79 sutriuškino Niujorko "Knicks" komandą: Minesotos "Timberwolves" - Portlendo "Trail Blazers" 96:75Kevin Garnett 26 tšk. Zachary Randolph 19 tšk.