jazz-ktu

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „jazz-ktu“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „jazz-ktu“.

NKL pirmenybių lyderiai „Mažeikiai“ įveikė Kauno „JAZZ-KTU“ krepšininkus

Prieš savaitę Marijampolėje suklupę Nacionalinės krepšinio lygos čempionato lyderiai „Mažeikiai“ (21/4) penktadienį (02.07) reabilitavosi namuose. Mažeikiškiai savo žiūrovų akivaizdoje 72:46 nugalėjo Kauno „JAZZ-KTU“ (10/15) ekipą ir toliau trimis pergalėmis lenkia artimiausius varžovus. Pirmoje rungtynių dalyje per daug šeimininkams atitrūkti neleidę „JAZZ-KTU“ krepšininkai užstrigo trečiajame kėlinyje.
2014-02-08

Antrojo NKL rato pradžia: „Vilnius-MRU“ pasityčiojo iš Kauno „JAZZ-KTU“ krepšininkų

Šeštadienį (11.30) „Vilniaus-MRU“ (8/7) krepšininkai sužaidė įspūdingiausias rungtynes šiame sezone. Antano Udro vedini vilniečiai XVI-ojo NKL turo rungtynėse net 44 taškų skirtumu 91:47 sutriuškino Kauno „JAZZ-KTU“ (8/7) vyrus. Tai buvo antroji komandų akistata per dvi dienas. Vakar (11.29) vilniečiai irgi buvo stipresni – 92:76. Taikliau iš dviejų (54 proc. prieš 33 proc.) ir trijų (36 proc. prieš 13 proc.
2013-11-30

NKL: įspūdingai žaidę „JAZZ-KTU“ aukštaūgiai privertė pasiduoti „Žalgirį-2“

Absoliuti NKL čempionato lyderė Kauno „JAZZ-KTU“ (6/0) komanda, pirmaujanti visose pagrindinėse komandų statistikos kategorijose, savo pranašumą įrodė ir Kauno derbyje. Šeštojo turo rungtynėse KTU studentai išvykoje rezultatu 77:72 (25:14 14:26 20:20 18:12) įveikė Kauno „Žalgirio“ antrąją komandą (2/3). Iškovojusi šešias pergales iš eilės „JAZZ-KTU“ toliau karaliauja turnyro lentelės viršūnėje.