jautrios akys

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „jautrios akys“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „jautrios akys“.
REKLAMA
4 vasariški mitai apie kontaktinius lęšius (nuotr. Shutterstock.com) 4 vasariški mitai apie kontaktinius lęšius (nuotr. Shutterstock.com)

4 vasariški mitai apie kontaktinius lęšius: nustebsite

Įsibėgėjant vasaros ir atostogų sezonui vis daugiau mūsų renkasi kontaktinius lęšius.  Ypač, tie, kurie vasarą leidžia aktyviai, mielai iškeičia krentančius bei dūžtančius korekcinius akinius į akyje beveik nejuntamus lęšius. Kiti spalvotais kontaktiniais lęšiais akis puošia, derindami juos prie spalvingų laisvalaikio drabužių.
2024-05-17

Atlikite šią akių mankštą: rezultatą pajusite netrukus

Gyvename išmaniųjų technologijų amžiuje: daug laiko praleidžiame naršydami internete, žaisdami kompiuterinius žaidimus, skaitydami ar žiūrėdami televiziją. Turbūt kasdien pasaulyje atsiranda žmonių, kuriems gydytojai išrašo pirmąjį receptą akiniams ar lęšiams įsigyti. Kad akys būtų sveikos, jas, kaip ir bet kurią kitą kūno dalį, reikia mankštinti. Kompiuterių vartotojai ir televizijos žiūrovai mirksi rečiau, ypač, jei yra susikaupę.
2018-09-21
Į viršų