jaunius barkauskas

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „jaunius barkauskas“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „jaunius barkauskas“.

Kuria dirbtiniu intelektu paremtą aukcionų platformą automobilių prekybai Europoje plėtoti

Dirbtiniu intelektu paremti sprendimai bendrovei „Exleasingcar“ padės vykdyti daug efektyvesnę automobilių prekybą aukcionuose, tiek Lietuvoje, tiek užsienyje, o dėl to laimės visi aukcionų dalyviai. Anot „Alantic“ IT inovatorių, kuriamas dirbtinio intelekto modelis yra artimas Švedijos mokslo tarybos Nobelio premiją gavusių JAV mokslininkų, įnešantis proveržį aukcionuose.
2021-05-03

Veiklą pradeda nauja asociacija

Septynių įmonių įsteigta Ekologinių produktų gamintojų ir prekybininkų asociacija (EPA) pradeda veiklą. Atsižvelgdama į informacijos trūkumą apie ekologiškumą ir jo standarto plėtros poreikį Lietuvoje, asociacija sieks skleisti informaciją apie ekologiško produkto pridėtinę vertę visuomenei, prisidėti prie teisinių ekologinių produktų gamybos ir prekybos pagrindų tobulinimo bei įtvirtinti ir išplėtoti ekologiško ūkininkavimo, gamybos, prekybos ir vartojimo tradiciją Lietuvoje.
2014-01-07
REKLAMA
REKLAMA
Į viršų