jasonas lezakas

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „jasonas lezakas“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „jasonas lezakas“.

M. Phelpsas laimėjo ir aštuntą aukso medalį!

Michaelas Phelpsas įgyvendino savo pažadą ir Pekino olimpinėse žaidynėse iškovojo aštuntą aukso medalį, tapdamas daugiausiai kartų vienose žaidynėse ant nugalėtojų pakylos aukščiausio laiptelio lipusiu sportininku. Sekmadienio rytą JAV rinktinė plaukime 4 po 100 metrų kompleksiniu būdu pasiekė naują planetos rekordą, įveikdama distanciją per 3:29.34 min ir aplenkdama artimiausią varžovę Australiją 1,34 sek. Bronzos medalius iškovojo Japonijos plaukikai, sugaišę 3:31.18 min.
2008-08-17

V. Janušaitis plaukimo pirmenybėse pateko į pusfinalį

Planetos plaukimo pirmenybėse Australijoje trečiadienį septintąją vietą 200 m rungties kompleksiniu būdu kvalifikacinėse varžybose užėmė bei tarp šešiolikos pusfinalio dalyvių pateko Vytautas Janušaitis.Lietuvos plaukiko laikas - 2 minutės 00,21 sekundės.