jason statham

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „jason statham“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „jason statham“.
REKLAMA
John Cena „Greiti ir įsiutę“ franšizėje tikisi revanšo prieš Dwayne Johnson  John Cena „Greiti ir įsiutę“ franšizėje tikisi revanšo prieš Dwayne Johnson

John Cena „Greiti ir įsiutę“ franšizėje tikisi revanšo prieš Dwayne Johnson

Itin populiarios „Greiti ir įsiutę“ franšizės naujokas John Cena yra pasirengęs revanšui prieš savo buvusį Amerikietiškų (WWE) imtynių varžovą Dwayne „The Rock“ Johnson – tik šį kartą „Greiti ir įsiutę“ finale. Netrukus kinuose pasirodysiančiame filme „Greiti ir įsiutę 9“ (angl. „F9“) J. Cena vaidina naująjį piktadarį Džeikobą Toretto, atstumtąjį Mios (akt. Jordana Brewster) ir Dominiko Toretto (akt. Vin Diesel) brolį, puikų vairuotoją, vagį ir žudiką.
2021-06-07

Princas Williamas nurungė savo varžovus: tapo seksualiausiu pasaulio plikiu

Kasmet organizuojama šimtai grožio konkursų, kuriuose vertinama ne tik žmogaus grožio visuma, bet ir atskiros kūno dalys. Šįkart paskelbti ir seksuliausio pasaulio plikio rinkimų rezultatai, kuriuose net Holivudo garsenybes užnugaryje paliko bene garsiausias Jungtinės Karalystės plikis – princas Williamas. Kaip rašo naujienų portalas People.com, princas į savo kraitį pridėjo dar vieną titulą. Tyrimai parodė, kad princas seksualiu buvo pavadintas net 17,6 milijono kartų.
2021-03-31

TV3 Grupė savaitgaliui siūlo žiūroviškiausią „Kino pavasario“ filmą, smagiausius šou ir kitas pramogas

TV3, TV6, TV8, TV3 Play ir Go3 savaitgalį siūlo žiūrėti žiūroviausią „Kino pavasario“ filmą „Kafarnaumas“, smagius šou –„galvOK“ ir „X Faktorius. Žvaigždės“ bei kitas pramogas. Šeštadienis (10.17) 18.10 val. per TV8 detektyvas „Paslaptis. Žodžiai žudo“. Koledžo profesorės Eimės Vislau organizuotame renginyje nužudomas žmogus. Moteris kartu su detektyvu Trevisu pradeda nusikaltėlio paieškas. 19.40 val.
2020-10-17

Moterys dėl jų pametusios galvas: 4 seksualiausi veiksmo filmų plikiai

Atsižvelgiant į pastarųjų metų Holivudo tendencijas, pasaulį ištikus katastrofai, jį išgelbėti galėtų tik... plikas veiksmo filmo herojus! Būtent beplaukiai pasirodo esantys dažniausiai veiksmo filmuose matomomis žvaigždėmis, tad šiandien apžvelgiame karščiausias Holivudo plikes, po kuriomis slepiasi vieni seksualiausių pasaulio vyrų.
2019-09-18

Veiksmo filmų žvaigždė J. Stathamas laisvalaikiu renkasi banglenčių sportą

Jasonas Stathamas savo tvirtumą įrodė daugelyje veiksmo filmų, kuriuose pavojingas scenas atlieka be dublerio pagalbos. Daugelio žiūrovų širdis pavergęs aktorius šventinį laikotarpį leidžia Havajuose, kur užsiima banglenčių sportu. 46 metų vyras plaukioti banglente išmoko visai neseniai ir, panašu, kad jam tai sekasi bei patinka. Havajuose pastebėta ir Jasono Stathamo mergina Rosie Huntington-Whiteley, su kuria aktorius draugauja 3 metus.
2014-01-05

Aktorė A. Buzek: dėl J. Stathamo atsisakyčiau net vienuolės įžadų

Sunku būtų rasti Jasonui Stathamui abejingą moterį. Vienos myli jį dėl puikios išvaizdos ir tvirto kūno, kitos žavisi jo aktoriniais gebėjimais ar švelniu balsu, o trečios vertina Jasono gebėjimą net sudėtingiausiose situacijose išlikti tikru vyru.
2013-05-28

J. Stathamas ištikimas veiksmo filmų žanrui

Veiksmo filmų žvaigždė Jasonas Stathamas ištikimas savo įvaizdžiui kine – visuomet renkasi tik kietų vyrukų vaidmenis, tad netrukus žiūrovai jį ir vėl pamatys nuožmaus veiksmo filme „Mechanikas“. Trileris „Mechanikas“ sukurtas pagal populiarų to paties pavadinimo 1972 metų filmą, kuriame pagrindinį vaidmenį atliko lietuvių kraujo turintis legendinis Holivudo aktorius Charles'as Bronsonas.
2010-11-18

Bruce Willis ir Arnoldas Schwarzeneggeris prisijungė prie Stallones komandos

Sylevesteris Stallone prisikalbino dar vieną kietą Holivudo vyruką vaidinti naujame, jo paties režisuojamame veiksmo filme „The Expendables“. Netrukus Lietuvos kino teatruose pradedamo rodyti filmo „Svetimas kūnas“ žvaigždė Bruce Willis patvirtino: „Aš dalyvauju“. Stallone surinko tvirčiausias žvaigždes vaidinti filme pasakojančiame apie grupę samdinių bandančių nuversti Pietų Amerikos diktatorių.
2009-08-27
Į viršų