jarmila gajdosova

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „jarmila gajdosova“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „jarmila gajdosova“.

„Roland Garros" teniso turnyre didžiausias netikėtumas – lietus

Paryžiaus „Roland Garros" kortuose tęsiasi atvirasis Prancūzijos teniso čempionatas, kurio prizų fondą sudaro beveik 15,6 mln. eurų. Lietus ir toliau koreguoja turnyro tvarkaraštį ir antradienį po pietų leido baigti tik vienuolika pirmojo rato vienetų varžybų mačų. Vytų turnyrą pergalingai pradėjo ketvirtąjį reitingą turintis rusas Nikolajus Davydenka, 6:3, 6:3, 6:3 nugalėjęs švedą Thomasą Johanssoną.
2008-05-28

Pajėgiausia planetos tenisininkė pateko į Vimbldono turnyro šešioliktfinalį

Anglijoje tęsiasi tarptautinis Vimbldono teniso turnyras, kurio prizų fondą sudaro 11,283 mln. svarų.Sėkmingai moterų vienetų varžybų antrąjį ratą įveikė pajėgiausia planetos tenisininkė praėjusių metų šio turnyro finalininkė belgė Justine Henin, trečiadienį 6:0, 6:4 nugalėjusi rusę Verą Duševiną.
2007-06-27

Antroji Vimbldono diena baigėsi be staigmenų

Anglijoje vykstančio Vimbldono teniso turnyro, kurio prizų fondą sudaro 11,283 mln. svarų, antroji varžybų diena baigėsi be staigmenų. Antradienio vakarą buvo sužaisti dar 31 vyrų ir 13 moterų vienetų varžybų pirmojo rato susitikimų, kuriuose pergales iškovojo ir keli buvę šio turnyro nugalėtojai.
2007-06-27

WTA serijos teniso turnyrą Maroke lyderės pradėjo pergalėmis

Pirmadienį Maroke prasidėjo WTA serijos moterų teniso turnyras (Grand Prix de SAR La Princesse Lalla Meryem), kurio prizų fondą sudaro 145 tūkst. JAV dolerių. Vienetų varžybų šešioliktfinalio mače šeštoji turnyro raketė amerikietė Vania King 6:0, 6:1 sutriuškino korto šeimininkę Bahią Mouhtassinę, o devintoji pagal reitingą slovakė Jarmila Gajdosova 6:3, 4:6, 6:1 nugalėjo vengrę Melindą Czink.
2007-05-15

Lyderių pralaimėjimai Čekijos sostinės teniso kortuose

Čekijos sostinėje tęsiasi WTA serijos "ECM Prague Open" moterų teniso turnyras, kurio prizų fondą sudaro 145 tūkst. JAV dolerių.Antradienį vienetų varžybų šešioliktfinalyje slovakė Dominika Cibulkova netikėtai 6:3, 7:6 (7:5) nugalėjo antrąją turnyro raketę argentinietę Giselą Dulko, o kita Slovakijos tenisininkė Jarmila Gajdosova 6:1, 6:0 sutriuškino aštuntąją pagal reitingą rusę Anastasiją Rodionovą.
2007-05-08

Estė bei lenkė pergalingai pradėjo WTA serijos teniso turnyrą JAV

Trečiadienį Kalifornijos valstijoje (JAV) prasidėjo pagrindinis WTA serijos "Pacific Life Open" moterų teniso turnyras, kurio prizų fondą sudaro 2,1 mln. JAV dolerių. Vienetų varžybų pirmojo rato mače estė Kaia Kanepi 3:6, 7:5, 6:0 nugalėjo Puerto Riko tenisininkę Kristiną Brandi, o Lenkijos atstovė Agnieszka Radwanska 4:6, 6:2, 6:4 įveikė rusę Aliną Židkovą.
2007-03-08

Dvi amerikietės iškopė į teniso turnyro Memfyje ketvirtfinalį

Tenesio valstijoje (JAV) tęsiasi tarptautinis moterų bei vyrų teniso turnyras (Regions Morgan Championships and the Cellular South Cup), kurio bendrą prizų fondą sudaro 932 tūkst. JAV dolerių. Antradienį moterų vienetų varžybų šešioliktfinalyje pergales iškovojo bei į ketvirtfinalį pateko dvi amerikietės. Septintoji turnyro raketė Venus Williams 6:4, 6:4 nugalėjo Danijos atstovę Carolinę Wozniacki, o Meilen Tu 6:3, 6:1 sutriuškino aštuntąją pagal reitingą tautietę Jill Craybas.
2007-02-21

WTA serijos moterų teniso turnyre Indijoje baigti žaisti pirmosios dienos mačai

Antradienį Indijoje tęsėsi WTA serijos "Sony Ericsson International" moterų teniso turnyras.Antroji pirmosios varžybų dienos pusė buvo sėkmingesnė pirmojo aštuntuko žaidėjoms, kurios iškovojo pergales: trečiąjį reitingą turinti rusė Vasilisa Bardina 6:7 (3:7), 6:4, 7:6 (7:3) įveikė vokietę Kristiną Barrois, o ketvirtoji pagal skirstymą kroatė Jelena Kostanič Tosič 2:6, 6:1, 6:1 nugalėjo australę Sophie Ferguson.
2007-02-13

Tailande prasidėjo WTA serijos moterų teniso turnyras

Pirmadienį Tailande prasidėjo WTA serijos tarptautinis moterų teniso turnyras, kurio prizų fondą sudaro 170 tūkst. JAV dolerių.Vienetų varžybų šešioliktfinalio etapą sėkmingai įveikė italė, Kinijos atstovė, Indijos tenisininkė, australė bei rusė: 3-Mara Santangelo (Italija) - Jarmila Gajdosova (Slovakija) 6:4, 5:7,6:2; 4-Shuai Peng (Kinija) - Su-Wei Hsieh (Taivanas) 6:1, 6:2; 5-Sania Mirza (Indija) - Catalina Kastano (Kolumbija) 7:6 (7:1), 6:0; Alicia Molik (Australija) - Jekaterina Bondarenko (...