jaris matis latvala

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „jaris matis latvala“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „jaris matis latvala“.

Suomijos ralį laimėjo prancūzas S. Loebas

Pasaulio automobilių ralio čempionato (WRC) aštuntąjį - Suomijos ralį - sekmadienį laimėjo nugalėtojo titulą ginantis prancūzas Sebastianas Loebas (Sebastien Loeb, „Citroen DS3“). Aštuonių praėjusių metų planetos čempionas Suomijoje triumfavo trečią kartą. Antrąją vietą užėmė suomis Mikas Hirvonenas (Mikko Hirvonen, „Citroen DS3“, +6,1 sek.), o trečiąją - jo tėvynainis Jaris Matis Latvala (Jari-Matti Latvala, „Ford Fiesta“, +35 sek.
2012-08-06

S. Loebas – Jordanijos ralio nugalėtojas

Pasaulio automobilių ralio čempionato trečiąjį etapą - Jordanijos ralį - laimėjo nugalėtojo titulą ginantis prancūzas Sebastienas Loebas, važiuojantis "Citroen C4" automobiliu. Antrąją vietą užėmė suomis Jari-Matti Latvala ("Ford Focus", +35,8 sek.), o trečiąją - norvegas Petteris Solbergas ("Citroen C4"; +1.11,8). Bendrojoje įskaitoje pirmaujantis 36 metų S. Loebas turi 68 taškus ir antrąją vietą užimantį J. M. Latvalą lenkia 25 taškais.