janulevičiūtė

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „janulevičiūtė“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „janulevičiūtė“.

Europos dailiojo čiuožimo pirmenybėse I. Janulevičiūtė liko aštuoniolikta

Vengrijos sostinėje vykstančiose Europos dailiojo čiuožimo pirmenybėse moterų varžybose aštuonioliktąją vietą tarp 37-ių dalyvių užėmė 126,20 balo surinkusi Inga Janulevičiūtė. Aštuoniolikmetė Kauno "Baltų ainių" klubo čiuožėja po trumposios programos buvo tik 21-a, o laisvojoje programoje su 81,96 balo užėmė septynioliktąją vietą ir tai leido jai pakilti į aštuonioliktąją poziciją.
2014-01-18

Čiuožėja I. Janulevičiūtė sėkmingai startavo Europos čempionate

Lietuvos čiuožėja Inga Janulevičiūtė trečiadienį sėkmingai startavo Budapešte vykstančiame Europos dailiojo čiuožimo čempionate. Už trumpąją programą I. Janulevičiūtė gavo 44,24 balo ir pirmą kartą varžysis ir laisvojoje programoje. Čiuožėja po trumposios programos užima 21-ą vietą.
2014-01-15

Čiuožėją I. Janulevičiūtę nuo patekimo į Sočio olimpiadą skyrė vos 1,89 balo

Lietuvos dailiojo čiuožimo meistrei Ingai Janulevičiūtei nepavyko iškovoti kelialapio į Sočio žiemos olimpines žaidynes. Oberstdorfe (Vokietija) vykstančiose „Nebelhorn Trophy“ varžybose, kuriose kovojama ir dėl paskutinių kelialapių į olimpiadą, I.Janulevičiūtė užėmė 13 vietą. Penktadienį čiuožėjos atliko laisvąją programą, kurioje Lietuvos čiuožėja surinko 82,45 balo, užėmė 12 vietą bei beveik devyniais balais pagerino asmeninį sezono rezultatą.
2013-09-28

Čiuožėja I. Janulevičiūtė nepateko į pasaulio čempionato pagrindines varžybas

Nicoje (Prancūzija) vykstančio pasaulio dailiojo čiuožimo čempionato solisčių atrankos varžybose antradienį Lietuvos atstovė Inga Janulevičiūtė užėmė 16-ąją vietą ir nepateko į pagrindines varžybas. Pasaulio pirmenybių debiutantė 17-metė lietuvė surinko 68,51 taško. Iki kelialapio į pagrindines varžybas Ingai pritrūko 1,99 taško. Atrankos varžybose dalyvavo 33 čiuožėjos. Į pagrindines varžybas pateko 12 geriausiai pasirodžiusių sportininkių.