janis strelnieks

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „janis strelnieks“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „janis strelnieks“.

Puikaus Kulbokos pasirodymo komandos pergalei neužteko

Pralaimėjimą Graikijos lygoje patyrė Patrų „Promitheas“ (2/4) ekipa, kuri svetimoje arenoje 70:73 (11:15, 20:19, 25:21, 14:18) pralaimėjo Atėnų AEK (6/2) ekipai. Arnoldas Kulboka pralaimėjusiems per 33 aikštėje praleistas minutes surinko 22 taškus (4/4 dvit., 4/7 trit., 2/2 baud.), sugriebė 6 atšokusius kamuolius, perėmė 1 kamuolį, tačiau pažeidė taisykles 1 kartą.  AEK: Alexanderas Madsenas 14 (4 atk. kam.), Akilas Mitchellas 14 (6/11 dvit., 9 atk. kam., 5 rez. perd.
2022-12-03

Praėjusiame sezone Kauno „Žalgirio“ garbę gynęs Strelnieks žais Graikijoje

Buvęs žalgirietis Janis Strelnieks oficialiai prisijungė prie naujo klubo. Praėjusiame sezone Kauno „Žalgirio“ garbę gynęs sportininkas vyksta į Atėnų AEK. Praėjusį sezoną Eurolygoje krepšininkas žaisdavo vidutiniškai 20 minučių, o jų metu fiksavo 6,5 taško, 1,7 atkovoto kamuolio, 1,8 rezultatyvaus perdavimo bei 5,6 naudingumo balo statistiką.
2022-08-10

„Olympiacos“ prieš „Žalgirį“ kovos be lyderių, bet žada nesiteisinti

Penktadienio vakarą Kauno „Žalgirio“ (13-15) į dar vieną žūtbūtinį mūšį Eurolygoje. Šarūno Jasikevičiaus auklėtiniai išvykoje kovos prieš Pirėjo „Olympiacos“ (14-14). Graikijoje vyksiantis mūšis – labai svarbus abiem ekipoms, jos vis dar nėra praradusios vilčių patekti į Eurolygos atkrintamąsias varžybas.
2019-03-28

Jauniai dramatiškose rungtynėse pralaimėjo Latvijai

Europos jaunių (iki 18 metų) čempionato mažajame finale Lietuvos rinktinė po atkaklios kovos rezultatu 72:74 (14:14, 20:18 23:21, 15:21) nusileido kaimynams latviams ir užėmė ketvirtąją vietą.Rungtynes abi ekipos pradėjo gana nervingai, ir dauguma metimų nepasiekė tikslo. Sužaidus tris pirmąsias rungtynių minutes, rezultatas buvo 6:2 lietuvių naudai. Vėliau latviai sugebėjo pasivyti mūsiškius ir iki pat kėlinuko pabaigos virė apylygė kova.