janeliūnaitė

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „janeliūnaitė“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „janeliūnaitė“.

E. Janeliūnaitė dviratininkių lenktynių Prancūzijoje šeštąjį etapą baigė devinta

Prancūzijoje vykstančių daugiadienių dviratininkių lenktynių "La Route de France" šeštąjį etapą kartu su pagrindine grupe baigė ir devinta finišavo bei bendroje įskaitoje į 61-ąją poziciją iš 67-osios pakilo "Pasta Zara - Cogeas" komandai atstovaujanti Edita Janeliūnaitė. Lietuvos dviratininkė penktadienį 127 km distanciją, kaip ir jau penktąjį etapą iš eilės laimėjusi italė Giorgia Bronzini baigė per 3 valandas 29 minutes 4 sekundes: 1. Giorgia Bronzini (Italija) 3 val. 29 min. 04 sek.
2013-08-10

E. Janeliūnaitė dviratininkių lenktynių Prancūzijoje ketvirtąjį etapą baigė šešta

Prancūzijoje vykstančių daugiadienių dviratininkių lenktynių "La Route de France" ketvirtąjį etapą šešta baigė ir bendroje įskaitoje į 70-ąją poziciją iš 74-osios pakilo "Pasta Zara - Cogeas" komandai atstovaujanti Edita Janeliūnaitė. Lietuvos dviratininkė trečiadienį 140 km distanciją baigė su pagrindine grupe.
2013-08-07

Trys Lietuvos dviratininkės lieka „Pasta Zara-Cogeas-Manhattan“ komandoje

Trys Lietuvos dviratininkės - 26-erių metų Inga Čilvinaitė, 23-ejų metų Edita Janeliūnaitė bei 21-erių metų Agnė Šilinytė ir kitą sezoną atstovaus Italijos komandai „Pasta Zara-Cogeas-Manhattan“. Lietuvos čempionė I. Čilvinaitė Maurizio Fabretto vadovaujamai komandai atstovaus penktą, o E. Janeliūnaitė ir A. Šilinytė - antrą sezoną.
2012-11-15

Dviratininkė I. Čilvinaitė lenktynėse Prancūzijoje – septinta

Prancūzijoje vykusiose daugiadienėse moterų dviračių lenktynėse „La Route de France“ lietuvė Inga Čilvinaitė („Diadora-Pasta Zara“) užėmė septintąją vietą. Lenktynių nugalėtoja tapo amerikietė Evelyn Stevens („Specialized-lululemon“). I. Čilvinaitė jai pralaimėjo 4 min. 57 sek. Iš viso klasifikuotos 37 dviratininkės. Paskutinį, devintąjį, etapą sekmadienį laimėjo E. Stivens. Ji 113,9 km nuvažiavo per 3 val. 14 min. 11 sek. I. Čilvinaitė užėmė 13-ąją vietą (+2 min. 51 sek.
2012-08-13

Dviratininkė I. Čilvinaitė lenktynėse Prancūzijoje – devinta

Prancūzijoje vykstančiose daugiadienėse moterų dviračių lenktynėse „La Route de France“ lietuvė Inga Čilvinaitė („Diadora-Pasta Zara“) po septynių etapų užima devintąją vietą. Pirmauja amerikietė Evelyn Stevens („Specialized-lululemon“). I. Čilvinaitė lyderei pralaimi 2 min. 2 sek. Edita Janeliūnaitė („Diadora-Pasta Zara“) užima 37-ąją vietą (+7 min. 17 sek.). Iš viso klasifikuotos 59 dviratininkės. Septintąjį etapą penktadienį laimėjo E. Stivens. Ji 126,4 km nuvažiavo per 3 val. 32 min.
2012-08-11

Dviratininkė T. Kaliakina lenktynėse Rusijoje finišavo 24-a

Rusijoje vykstančių moterų dviračių lenktynių „Tour of Adygeja“ antrajame etape Lietuvos dviratininkė Tatjana Kaliakina užėmė 24-ąją vietą. Nugalėjo rusė Aleksandra Burčenkova. Ji 111,4 km nuvažiavo per 3 val. 35 min. 11 sek. T. Kaliakina nuo nugalėtojos atsiliko 10 min. 54 sek. Edita Janeliūnaitė (+11.56) finišavo 29-a, Eglė Poškaitė (+11.58) - 30-a, Silvija Latožaitė (+12.58) - 32-a, o Kristina Norvaišaitė (20.45) - 45-a. A. Burčenkova tapo lenktynių lydere.
2012-05-19

Dviratininkė E. Janeliūnaitė lenktynėse Rusijoje finišavo vienuolikta

Rusijoje vykstančių moterų dviračių lenktynių „Tour of Adygeja“ pirmajame etape lietuvė Edita Janeliūnaitė užėmė 11-ąją vietą. Nugalėjo rusė Julija Martisova. Ji 96,2 km nuvažiavo per 2 val. 31 min. 11 sek. Eglė Poškaitė užėmė 18-ąją, Tatjana Kaliakina - 24-ąją, Silvija Latožaitė - 28-ąją, o Kristina Norvaišaitė - 31-ąją vietas. Visos penkios Lietuvos dviratininkės finišavo pagrindinėje grupėje. Keturių etapų lenktynes, kurios baigsis sekmadienį, pradėjo 61 dviratininkė iš penkių šalių.
2012-05-18

Lietuvos dviratininkės finišavo penktajame dešimtuke

Katare vykusių ketvirtųjų moterų dviračių lenktynių „Tour of Qatar“ paskutiniame, trečiajame, etape penktadienį lietuvės Inga Čilvinaitė ir Edita Janeliūnaitė (abi - „Diadora-Pasta Zara“) užėmė atitinkamai 43-iąją ir 44-ąją vietas. Nugalėjo olandė Kirsten Vild (Kirsten Wild). Ji 92,5 km nuvažiavo per 2 val. 38 min. 36 sek. Lietuvės nuo jos atsiliko 21 sek.
2012-02-03

Lietuvos dviratininkės – šeštajame dešimtuke

Katare vykstančių ketvirtųjų moterų dviračių lenktynių „Tour of Qatar“ antrajame etape ketvirtadienį lietuvės Inga Čilvinaitė ir Edita Janeliūnaitė (abi - „Diadora-Pasta Zara“) užėmė atitinkamai 51-ąją ir 52-ąją vietas. Nugalėjo vokietė Trixi Worrack („Team Specialized Lululemon“). Ji 114,5 km nuvažiavo per 3 val. 5 min. 37 sek. Lietuvės nuo jos atsiliko 13 min. 22 sek.
2012-02-02

Dvi Lietuvos dviratininkės dalyvauja lenktynėse Katare

Katare vykstančių ketvirtųjų moterų dviračių lenktynių „Tour of Qatar“ pirmąjį etapą trečiadienį laimėjo 2009 ir 2010 metų šių lenktynių nugalėtoja olandė Kirsten Wild. Ji 97 km nuvažiavo per 2 val. 16 min. 50 sek. Lietuvės Edita Janeliūnaitė ir Inga Čilvinaitė (abi - „Diadora-Pasta Zara“) užėmė atitinkamai 52-ąją ir 58-ąją vietas. Jos nuo nugalėtojos atsiliko 13 min. 52 sek. Iš viso klasifikuotos 89 dviratininkės. Trijų etapų lenktynės baigsis penktadienį.