janas ulrichas

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „janas ulrichas“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „janas ulrichas“.

Vokietis Janas Ulrichas laimėjo dvyliktąjį "Tour de France" dviratininkų lenktynių etapą

Daugiadienių "Tour de France" dviratininkų lenktynių dvyliktąjį etapą penktadienį laimėjo vokietis Janas Ulrichas. Jis 47 km atskiro starto lenktynėse sugaišo 58 minutes 32 sekundes ir 1 min. 36 sek. aplenkė lenktynių lyderį bendroje įskaitoje keturiskart "Tour de France" nugalėtoją amerikietį Lance`ą Armstrongą (Lensą Armstrongą). Trečias, etapo nugalėtojui pralaimėjęs 2 min. 6 sek., finišavo Aleksandras Vinokurovas iš Kazachstano: 1. Jan Ullrich 58 min. 32 sek.
2003-07-19

"Tour de France" prologą laimėjo australas B. MakGi

Šeštadienį (07-05) Paryžiuje prasidėjusių jubiliejinių 90-ųjų prestižinių "Tour de France" dviračių lenktynių prologo nugalėtoju tapo australas Bredlis MakG (Bradley McGee) iš prancūzų komandos "fdjeux.com", greičiausiai įveikęs 6,5 km nuo Eifelio bokšto iki karinės mokyklos. Australas įveikė distanciją per 7 min. 26,16 sek. ir tik 0,08 sek.