Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „jamesas mccleanas“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „jamesas mccleanas“.

Airijos rinktinės saugui diagnozuotas autizmas: viešai prabilo dėl dukters

„Wigan“ bei Airijos rinktinės saugas Jamesas McCleanas pranešė, kad medikai jam diagnozavo autizmą. „Mano dukra gyvena su autizmu. Pastarieji ketveri metai pakeitė jos gyvenimą, tačiau jie buvo labai sunkūs man, žmogui, kuris stebėjo, kiek kliūčių ji turi įveikti. Kuo daugiau mes su žmona sužinodavome apie autizmą, tuo labiau suprasdavome, kad esu panašus į dukrą... Kur kas daugiau negu mes galvojome“, – pasakojo futbolininkas. „Matau joje tiek daug savęs... Todėl nusprendžiau atlikti tyrimus.
2023-03-29

„Klišakojų“ mūšyje – minimali „Liverpool“ pergalė

Sekmadienį Anglijos „Premier“ lygos 33 turo rungtynėse minimalią pergalę iškovojo „Liverpool“. Jis svečiuose 1:0 (1:0) nugalėjo „West Bromwich Albion“. Mačas pasižymėjo begale nerealizuotų progų – abiejų komandų futbolininkai nepataikė į kamuolius arba neįmušė iš itin dėkingų padėčių. Šeimininkai į priekį galėjo išsiveržti 2-ąją minutę. Puikia proga nepasinaudojo Halas Robsonas-Kanu. Po 12 minučių išpuoliu atsakė „Liverpool“. Svečių brazilas Roberto Firmino nepataikė į tolimąjį vartų kampą.
2017-04-16

Varžovus be perstojo atakavusi „Chelsea“ pralaimėjo po šimto minučių kovos

Anglijos „Premier“ lygoje suklupo lyderė – Londono „Chelsea“. Ji savo stadione sensacingai 1:2 (1:2) pralaimėjo to paties miesto „Crystal Palace“. Pirmojo lygos lyderių įvarčio ilgai laukti nereikėjo. 5-ąją minutę po Edeno Hazardo perdavimo iš kelių metrų kamuolį į vartus nukreipė laivas likęs Cescas Fabregas. Ispano smūgiuotas kamuolys atsimušė į virpstą ir atsidūrė vartų tinkle (1:0). Tai leido Londono komandai atsipalaiduoti. Be reikalo.
2017-04-01

Pasaulio čempionato atranka: Islandija patyrė pirmą pralaimėjimą

Šeštadienį sužaistos ketverios D ir I grupių pasaulio čempionato atrankos rungtynės Europoje. Pergales šventė Airijos, Kroatijos ir Turkijos rinktinės. D grupė Airija 1:0 nugalėjo Austriją ir su dešimčia taškų pakilo į pirmą vietą grupėje. Vienintelį rungtynių įvartį antrojo kėlinio pradžioje įmušė Jamesas McCleanas. Austrija – Airija 0:1 Gruzija – Moldova 1:1 16' V.Qazaishvili [1:0] 78' A.Gatcanas [1:1] I grupė Pirmąjį pralaimėjimą atrankos cikle patyrė Islandijos rinktinė.