jamesas guy

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „jamesas guy“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „jamesas guy“.

Tokijo olimpiniame baseine šeštadienį krito du pasaulio rekordai

Tokijo vasaros olimpinėse žaidynėse šeštadienį pratęstos plaukimo varžybos, kuriose vėl netrūko įspūdingų rezultatų. Vyrų 100 m plaukimo peteliške rungtyje laukta amerikiečio Caelebo Dresselo ir vengro Kristofo Milako dvikovos. Jie abu dar pusfinalio plaukimuose gerino rekordus. Šį kartą pranašesnis buvo amerikietis. C.Dresselas distanciją įveikė per 49.45 sek. ir pagerino sau priklausiusį pasaulio rekordą (49.50). K.Milakas su nauju Europos rekordu (49.68) finišavo antras.
2021-07-31

Povilas Strazdas planetos plaukimo čempionate taip pat nepateko į pusfinalį

Rusijos vykstančiose planetos plaukimo pirmenybėse trečias iš lietuvių pirmadienį atrankoje startavęs Povilas Strazdas nepateko į 200 metrų nuotolio laisvu stiliumi pusfinalį. Lietuvis ketvirtajame kvalifikacijos plaukime sugaišo 1 minutę 49,91 sekundės ir finišavo trečias, tačiau bendroje įskaitoje liko tik 39-tas tarp 80-ties dalyvių. Iki šešioliktosios pozicijos, kuri garantavo paskutinį kelialapį į pusfinalį, jam pritrūko 2,18 sekundės.