Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „jambo“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „jambo“.

Kelionė į Kenijos Mombasą – viena Afrikoje (III dalis)

Kelionių tinklalapis Makalius.lt tęsia keliautojos Vilmos pasakojimą apie neįtikėtinas atostogas Mombase. Pirma diena buvo skirta įsikūrimui ir poilsiui, antra – pažinčiai su kurortais, o trečiąją nusprendžiau skirti jūrai. Nuo pat pirmos dienos susidraugavau su Gabriele, o ši diena jam buvo laisva, tad pasiūlė apžiūrėti gražiausią Watamu paplūdimį. Jo pažįstami mus nuvežė iki paplūdimio, o atgal turėjom pareiti pėsčiomis. Beveik visi turi džipus, nes paprasta mašina greitai pameta ratus.
2012-02-02

Lietuvos pirmoji futbolo lyga: REO Tauragėje iš taurės turnyro eliminavo „Taurą“

Lietuvos pirmosios futbolo lygos lyderis sostinės REO (Vilniaus FK) LFF taurės turnyro aštuntfinalyje gražiu stiliumi Tauragėje 2:1 įveikė A lygoje rungtyniaujantį „Taurą“, kuris po pirmojo kėlinio buvo priekyje 1:0. „Žaidėme tikrai gerai. Nors po pirmojo kėlinio pirmavo varžovai per pertrauką vaikinams pasakiau, jog jei ir toliau žaisime taip pat tai tikrai prieš „Taurą“ laimėsime. Kai išlyginome rezultatą jau neabejojau pergale“, - džiaugėsi REO treneris Stasys Baranauskas.
2011-10-19

„Banga”, „FBK Kaunas” ir „Lifosa” pateko į LFF taurės ketvirtfinalį

Lietuvos futbolo federacijos (LFF) taurės turnyro penktajame etape - aštuntfinalyje - antradienį Gargždų „Banga“ (A lyga) namuose net 9:1 (4:0) nugalėjo Vilnius „Polonia“ (II lyga) futbolininkus ir pateko į ketvirtfinalį. Nugalėtojams po du įvarčius pelnė Gytis Gailius (2 ir 25 min.
2011-10-18

2009-10-19

FBK „Kaunas“ ir „Atlantas“ įveikė pirmąjį LFF taurės barjerą

Prasidėjusiame 2009-2010 metų Lietuvos futbolo federacijos (LFF) taurės turnyre favoritai nesuklupo. Pirmajame varžybų etape įtikinamas pergales iškovojo abi dar pernai  „A lygos“ čempionate žaidusio komandos – Kauno FBK „Kaunas“ ir Klaipėdos „Atlantas“. Kauniečiai svečiuose net 4:0 (0:0) pranoko Sekmadienio futbolo lygos (SFL) atstovę Klaipėdos „Jambo“ vienuolikę. Įvarčius nugalėtojams pelnė: 51 min. Tomas Miklinevičius, 61 min. Marius Činikas, 80 min. Audrius Juozaitis ir 82 min.
2009-05-29

LFF taurės I etape FBK „Kaunas“ ir „Atlantas“ rungtyniaus su SFL ekipomis

Šiandien Lietuvos futbolo federacijos būstinėje ištraukti Lietuvos futbolo federacijos taurės pirmojo etapo burtai, suskirstę 35 ekipos į 17 porų. Be poros likusi Kuršėnų „Ventos“ (Šiaulių r.) ekipa į antrą taurės etapą pateko be žaidimo. Pernai NFKA A lygoje rungtyniavusioms Kauno FBK „Kaunas“ ir Klaipėdos „Atlantas“ ekipoms pirmame turnyro etape teks kovoti su Sekmadienio futbolo lygos (SFL) komandomis. Abi ekipos susitikimus žais išvykose.
2009-05-07

LFF taurės burtai palankiausi buvo Klaipėdos „Atlantui“

Vakar Kaune buvo ištraukti Lietuvos futbolo federacijos (LFF) taurės turnyro V etapo burtai, suskirstę aštuonias komandas poromis. Burtai buvo labai palankūs Klaipėdos „Atlanto“ futbolininkams. Atlantiečiai rugsėjo 17 dieną 16.30 val. Klaipėdoje susitiks su Lietuvos IV lygoje rungtyniaujančia Vilniaus LiCS (Liberalų ir centro sąjunga) komanda. Partiečiai taip toli taurės varžybose nukeliavo taip pat dėl burtų dosnumo.
2008-09-04

Ištraukti LFF taurės turnyro trečiojo etapo burtai

Ketvirtadienį ištraukti Lietuvos futbolo federacijos (LFF) 2008-2009 metų sezono taurės turnyro trečiojo etapo burtai, šešiolika klubų suskirstę poromis: Klaipėdos „Jambo“ - Vilniaus LiCS Kauno „LKKA ir Teledema“ - Alytaus „Vidzgiris“ Alytaus „Centras-Auska“ - Utenos „Utenis“ Jonavos „Lietava“ - Klaipėdos „Glestum“ Anykščių „Anykščiai“ - Visagino „Evikonas“ Pakruojo „Kruoja“ - Gargždų „Banga“ Tauragės „Tauras“ - Vilniaus „Snoras“ Vilniaus „Mažoji statyba“ - Kuršėnų „Venta“ Treč...
2008-06-26

LFF taurės turnyre šeimininkai ir svečiai pasidalino po pergalę

Sužaistos paskutinės dvejos 2008-2009 metų sezono Lietuvos futbolo federacijos (LFF) taurės turnyro antrojo etapo rungtynėse, kuriose pergales iškovojo pirmojo diviziono klubai. Anykščių „Anykščiai“ svečiuose 3:1 nugalėjo Vilniaus „Kiemą“, o Utenos „Utenis“ namuose 2:1 įveikė Vilniaus REO LT vienuolikę.
2008-06-11

LFF taurės turnyre sėkmė lydėjo šeimininkus

Sužaistos dar ketverios 2008-2009 metų sezono Lietuvos futbolo federacijos (LFF) taurės turnyro antrojo etapo rungtynės, kurių nugalėtojai pateko į kitą varžybų etapą.