jamala

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „jamala“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „jamala“.

„Eurovizijos“ nugalėtoja Jamala trečią kartą tapo mama: atskleidė naujagimio vardą

Ukrainiečių dainininkė, 2016 m. „Eurovizijos“ nugalėtoja Jamala išgyvena tikrą euforiją – jai ir vyrui gimė trečioji atžala.  Džiugia žinia su tūkstančiais sekėjų Jamala pasidalijo socialiniame tinkle „Instagram“.  Atskleidė naujagimio vardą Dainininkė paviešino pirmagimio kojyčių nuotrauką ir skyrė jautrias eiles savo trečiajai atžalai.  Jamala atskleidė, kad naujagimis pasaulį išvydo gegužės 24-ąją bei paatviravo, kokį vardą išrinko sūneliui.
2024-05-27

„Eurovizijos“ nugalėtoja Jamala parodė ūgtelėjusius sūnus: jie prideda tikėjimo ateitimi

Garsi ukrainiečių dainininkė Jamala socialiniuose tinkluose nedažnai rodo savo sūnus. Tačiau Velykų proga atlikėja pirmą kartą po ilgo laiko nusprendė pasidalyti šventiniais vaikų kadrais. Jamala savo „Instagram“ paskyroje paskelbė pastebimai paaugusių 6-mečio Emiro-Rahmano ir 3-mečio Selimo-Giray nuotraukas. Dainininkė surengė vaikams fotosesiją. Berniukai pozavo vilkėdami baltus marškinėlius ir rudas kelnes, taip pat baltus sportinius kostiumus.
2024-05-10

„Eurovizijos“ nugalėtoja Jamala laukia šeimos pagausėjimo

Ukrainiečių dainininkė Jamala (40 m.), 2016 m. laimėjusi „Eurovizijos“ dainų konkursą, gyvena laukimu – jai gims trečioji atžala.  Džiugią žinią Jamala paskelbė socialiniame tinkle „Instagram“, pasidalindama nuotrauka, kuriame jau matomas ir suapvalėjęs nėščiosios pilvukas.  „Su viltimi. Ji tokia gili... ir dabar ją suvokiu visiškai kitaip. Turiu savyje viltį, tikėjimą ir didelę meilę!“ – prie kadro pridūrė ji.
2024-02-03

Rusijoje išduotas arešto orderis „Eurovizijos“ nugalėtojai Jamalai

Maskvos teismas už akių nuteisė ir areštavo ukrainiečių dainininkę, 2016 m. „Eurovizijos“ nugalėtoją Jamalą dėl neva skelbtų melagienų apie Rusijos kariuomenę.  Prokuratūra patikslino, kad Jamala kaltinama „viešai paskleidusi sąmoningai melagingą informaciją, kurioje pateikiami duomenys apie Rusijos Federacijos ginkluotųjų pajėgų panaudojimą, motyvuojant nacionaline neapykanta“, skelbia Laisvės radijas.
2023-11-29

Jamala pirmą kartą prabilo apie jos paiešką Rusijoje: „Tai – labai įtempta“

Ukrainiečių dainininkė, „Eurovizijos“ laimėtoja Jamala pakomentavo faktą, kad ji buvo įtraukta į Rusijoje ieškomų asmenų sąrašą neva už „melą apie Rusijos kariuomenę“. Pasak jos, tai nenustebino. „Jei atvirai, manęs niekas nestebina. Tai tas pats metodas, kurį naudoja Rusijos propaganda. Melas, melas, melas, melas“, – sakė Jamala „Sky News“.  Jamala pridūrė, kad jos įtraukimas į ieškomų asmenų sąrašą buvo beprasmis, nes ji neslepia savo buvimo vietos, praneša Unian.net.
2023-11-21

„Euroviziją“ laimėjusiai ukrainietei Jamalai Rusijoje paskelbta paieška

2016 m. Ukrainai atstovavusią ir pergalę „Eurovizijos“ dainų konkurse išplėšusią Jamalą pasiekė nemalonios žinios – ukrainiečių dainininkę Rusijos vidaus reikalų ministerija įtraukė į ieškomų asmenų sąrašą.  Rusijos vidaus reikalų ministerija įtraukė Krymo totorių kilmės Ukrainos dainininkę Jamalą į ieškomų asmenų sąrašą, rašo portalas „Mediazona“, remdamasis ieškomų asmenų duomenų baze. Duomenų bazėje nenurodoma, pagal kokį straipsnį pradėta byla.
142 2023-11-20

Leonas Somovas ir Jamala pristatė bendrą kūrinį

Šiandien visose muzikos platformose pasirodė bendras Leon Somov ir ukrainiečių dainininkės Jamalos singlas. Jame iškart dvi naujos jos kūrinio „Жалі“ („Deja“) interpretacijos, kurias prodiusavo Leon Somov. „Dažniausiai remiksus įprasta vadinti tiesiog remiksais, tačiau būtent šiems kūriniams nusprendžiau suteikti pavadinimus, kurie man kelia asociacijas su jausmais, kuriuos jaučiu muzikoje“, – sako Leon Somov.
2023-06-16

„Eurovizijoje“ pasirodžiusi Jamala pažeidė konkurso taisykles: repeticijose nuslėpė svarbią detalę

Šeštadienį, gegužės 13 d., nugriaudėjo dainų konkurso „Eurovizija 2023“ didysis finalas, kurio metu į sceną žengė ne tik dalyviai, bet ir kviestiniai svečiai. Viena iš jų – ukrainietė Jamala, sujaudinusi publiką savo kūriniu „1944“, kuris kadaise konkurse atnešė jai pergalę.
2023-05-15

Kyjive nuo bombų nukentėjo atlikėja Jamala: susprogdinta moters šeimos kavinė

Ukrainos dainininkė Jamala pasakojo, kad dėl masinio Kyjivo apšaudymo nukentėjo jos šeimos verslas – kavinė „TAKAVA“. Šiuo metu įstaiga nėra pritaikyta lankymui. Dideli sprogimai išdaužė langus, apgadino kavinės viduje esančius aptvarus ir sunaikino elektroninius prietaisus, rašo UNIAN. Pažymima, kad įstaiga bus atkurta, todėl netrukus sostinės gyventojai vėl galės mėgautis gardžia kava ir desertais.
2022-10-11

Jamalos koncerte – seniai viešumoje matyta Jurgita Jurkutė: pasirodė su ūgtelėjusia dukra

Trečiadienio vakarą Valdovų rūmų Didžiajame kieme skambėjo Ukrainos dainininkės Jamalos ir grupės „Andrey Chmut BAND“ muzika. Ukrainos dainininkės koncertas pritraukė daugelį žinomų žmonių, tarp jų - seniai viešumoje matyta Jurgita Jurkutė. Moteris į koncertą atvyko su dukrele Kornelija. Viena ryškiausia bei mylimiausia televizijos laidų vedėja Jurgita Jurkutė-Širvaitė vis dažniau socialiniuose tinkluose su gerbėjais dalijasi kadrais ir mintimis iš asmeninio gyvenimo.
176 2022-07-21
REKLAMA
REKLAMA

Jamala užbūrė Vilnių: parodė, ką ukrainiečiai jaučia lietuviams

Trečiadienio vakarą Valdovų rūmų Didžiajame kieme skambėjo Ukrainos dainininkės Jamalos ir grupės „Andrey Chmut BAND“ muzika. Ukrainos laimėjimas „Eurovizijoje“ sutelkė fokusą į kariaujančios šalies muzikantus. Ypatingai tuos – kurie skiria laiką ir išnaudoja savo platformas žiniai apie karo neteisybę skleisti. Būtent tokia muzikante yra Jamala, kuri jau 2016-ųjų metų „Eurovizijoje“ savo daina nešė žinią apie socialiai aštrias temas.
2022-07-21

Nesutrukdė net lietus: Kaunas su trenksmu pasitiko savo gimtadienį, scenoje pasirodė Jamala

Kaunas su tokiu trenksmu pasitiko miesto gimtadienį, kad net dangus neišdrįso sugadinti šventės. Sutemus į dviejų upių santaką susirinko keliasdešimt tūkstančių žmonių savo akimis išvysti pirmą ir vienintelį kartą rodomo unikalaus šou „Santaka“. Užburiantis muzikos, šviesų ir vandens reginys abejingų nepaliko. Šou akimirkos ir žiūrovų emocijos dabar siužete. Daug šviesų, garso, muzikos, ugnies ir vandens taip įspūdingai Kaunas švenčia 614 gimtadienį.
Aktualijos 2022-05-22

Jamalos pasakojimai atima žadą: „Kol pasaulis kalba, o ne veikia, Rusijos budeliai ir toliau darbuojasi“

Ukrainos dainininkė Jamala, laimėjusi 2016 m. „Eurovizijos“ dainų konkursą, papasakojo siaubingas okupantų nusikaltimų detales.  Savo „Instagram“ puslapyje ji parodė, kokį „rusišką pasaulį“ okupantai atsinešė į Ukrainos miestus. Dainininkė, kaip ir visi Ukrainos gyventojai, yra sukrėsta rusų žiaurumo. „Mes niekada neatleisime šių kruvinų civilių žudynių Bučoje. Rusijos kariai surišo žmonėms rankas ir šaudė į pakaušį. Daugiau nei 340 sulaužytų gyvybių.
2022-04-05

Vaizdo įrašas plinta it virusas: Lietuvoje populiarų kūrinį sudainavo visos Ukrainos žvaigždės

Ketvirtąją karo dieną Andrejus Chlyvnyukas, grupės „Boombox“ lyderis, su ginklu rankose dainavo Ukrainos Sicho šaulių himną. Ukrainos grupės „Boombox“ lyderis įstojo į teritorinės gynybos gretas ginti savo šalį. Žinomas Ukrainos atlikėjas apsirengė karine uniforma, į rankas paėmė ginklą ir sugiedojo šaulių himną. Nuo tada jis tapo nacionaliniu karo himnu. Vyro atlikta himno versija tapo populiari ne tik Ukrainoje, bet ir visame pasaulyje.
2022-04-02

„Eurovizijos“ nugalėtoja Jamala kreipiasi į kitus: „Nežinau, kur bėgti su vaikais"

2016 metų „Eurovizijos“ nugalėtoja, Ukrainos atstovė Jamala šiandien – karinių veiksmų Ukrainoje sūkuryje. Moteris nesulaiko ašarų matydama, kas vyksta jos šalyje ir kreipėsi į užsienyje ir Rusijoje gyvenančius žmones, aiškiai pasakydama, jog karo žiaurumai tai tęstis negali ir prašo garsiai kalbėti apie Rusijos armijos veiksmus Ukrainoje. Vakar prasidėję Rusijos kariniai veiksmai Ukrainoje neslūgsta, o Rusijos prezidento Vladimiro Putino veiksmus smerkia visas pasaulis.
2022-02-25

Jamalos kūriniu publiką hipnotizavusi Kristina: „Mano mamytė – gryna ukrainietė“

 Daina, kurią Kristina Jurevičiūtė atliko „X Faktoriaus“ finale sekmadienį nepaliko abejingų. Eurovizijos nugalėtojos Jamalos kūrinį „1944“ sudainavusi 28 metų mergina ne tik ją atliko itin jautriai ir profesionaliai, bet ir papasakojo apie savo ukrainietiškas šaknis. Anot Kristinos, daugelis jos draugų dažnai pastebi ją liūdną, tačiau ne visi supranta, kas giliai slepiasi jos sieloje.
2019-01-14

Akibrokštas scenoje: Jamalos pasirodymą sutrukdė žiūrovo apnuogintas užpakalis

Visų akims nukrypus į Kijeve vykstantį "Eurovizijos" finalą, nepavyko išvengti incidento tiesioginiame eteryje. Scenoje dainuojant pernai metų nugalėtojai Jamalai, vienas iš žiūrovų įsiveržė į sceną ir pademonstravo nuogą užpakalį tiesiai prieš atlikėją. Ji nė kiek nesutriko ir tęsė pasirodymą. Vyrą iš karto nuo scenos patraukė apsaugos darbuotojas. Vaizdelis nepraslydo pro akis nei komentatoriams, nei internautams - vaizdelis iš karto išplito internete.
2017-05-14

Pergalės kainą „Eurovizijoje“ žinanti Ruslanos vadybininkė: konkurso paslaptis – paprasta

„Prieš metus visiems sakiau, kad yra tikimybių teorija, kad Jamala sugrąžins „Eurovizijos“ konkursą į Ukrainą. Tai reiškia, kad tikimybė laimėti yra visada“, - kalbėjo Ukrainos muzikos vadybos agentūros „Mastermagament“ atstovė Jana Priadko. 2004-aisiais metais ji dirbo su „Eurovizijoje“ triumfavusia Ruslana. Šįkart J. Priadko yra „Eurovizijos“ komisijos narė ir vėl po pertraukos darbuojasi su Ruslana, kuri šeštadienį visam pasauliui pristatys savo naują singlą ir jo muzikinį klipą.
2017-05-11

Už ilgametės meilės ištekėjo „Eurovizijos“ nugalėtoja Jamala

Trečiadienį ištekėjo praėjusių metų „Eurovizijos“ nugalėtoja Jamala. Savo ranką ir širdį ji padovanojo ilgamečiam mylimajam Bekirui Suleimanovui. Apie sužadėtuves Jamala gerbėjams pranešė lapkričio 2-ąją. Moteris socialinėje erdvėje pademonstravo žiedą, kurį, prašydamas tekėti, įteikė jos mylimasis. Kad ištekėjo, moteris viso pasaulio gerbėjams taip pat pranešė „Instagram“ tinkle. Čia įkėlė nuotrauką, kurioje yra pasipuošusi baltu galvos apdangalu.
2017-04-26

Jamalos karjeros pikas – apie dainininkę sukurtas dokumentinis filmas

Atrodo, sėkmė Jamala lydi kiekviename jos žingsnyje – pergalė „Eurovizijos“ konkurse, kontraktas su viena didžiausių muzikos leidybos kompanijų „Universal“ ir dar daugiau – biografinis filmas šią savaitę pristatytas Ukrainoje. Jau kitą savaitę dainininkės solinį koncertą išvys Lietuvos publika. Dokumentinis filmas „Jamala.UA“ – režisierės Anos Akulevič darbas, atskleidžiantis Jamalos veiklą, stiprybes ir silpnybes, kartais paslėptas už scenoje ar televizijoje kuriamo dainininkės paveikslo.
2017-04-13

„Eurovizijos“ laimėtoja Jamala - mieliausioje vaikystės nuotraukoje

Pirmasis pavasario mėnuo „Eurovizijos“ laimėtoją pasitiko džiugiomis naujienomis – Olandijos kompanija naujų tulpių rūšiai suteikė Jamalos vardą. Ši rūšis kitą savaitę bus pristatyta parodoje „Flower Expo“ Kijeve. Pasak dainininkės, kai olandų kompanija „StoKolex“, užsiimanti gėlių auginimu, išvedimu ir prekyba, pasiūlė jos vardu pavadinti naują tulpių rūšį, ji jautėsi labai pagerbta.
2017-03-16

„Eurovizijos“ laimėtoja Jamala vilniečius pradžiugino nemokamu koncertu

Birželio 14 dieną vilniečiai ir miesto svečiai turėjo išskirtinę galimybę išgirsti įspūdingą „Eurovizijos“ nugalėtojos Jamalos vokalą gyvai. Katedros aikštėje Gedulo ir Vilties dienos proga atlikėja koncertavo visiškai nemokamai.  Išgirsti „Eurovizijos“ nugalėtoją gyvai antradienio vakarą panoro šimtai gerbėjų. Vakaro vedėjui Richardui Jonaičiui paskelbus, kad atlikėja netrukus pasirodys scenoje, minia pasitiko garsenybę audringomis ovacijomis. „Labas vakaras, vilniečiai.
2016-06-14

„Eurovizijos“ nugalėtoja Jamala įvertino Lietuvos vyrus

Pirmadienio pavakarę į Lietuvą atskubėjo „Eurovizijos“ nugalėtoja, unikalaus vokalo ir, matyti, gilios sielos atlikėja bei dainų autorė Jamala. Su žurnalistais oro uoste pasikalbėjusi vos keletą minučių, sekančią dieną dainininkė skyrė šiek tiek daugiau dėmesio. Nors bendrauti teko vos dešimt minučių, per šį laiką nesunku buvo suprasti, jog tai – šiltas, gilios sielos žmogus.
2016-06-14

Į Vilnių atvykusi „Eurovizijos“ nugalėtoja Jamala: labai jaudinuosi

Birželio 14 dieną vilniečiai ir miesto svečiai turės išskirtinę galimybę išgirsti įspūdingą „Eurovizijos“ nugalėtojos Jamalos vokalą gyvai. Dainininkė žada atlikti garsiąją „1944” baladę. Katedros aikštėje Gedulo ir Vilties dienos proga visiškai nemokamai lietuviams koncertuosianti dainininkė į Lietuvą atvyko dieną prieš. Lėktuvas, kuriame skrido atlikėja Vilniaus oro uoste nusileido 16:10 Lietuvos laiku. Dainininkę čia pasitiko būrys žurnalistų ir gerbėjų.
2016-06-13

Vilniečiams – išskirtinė galimybė gyvai išgirsti „Eurovizijos“ nugalėtoją Jamalą

Rytoj, 20.30 val. sostinės Katedros aikštėje koncerte „Už mūsų ir jūsų laisvę“ pasirodys šių metų Eurovizijos nugalėtoja, Ukrainos atstovė Krymo totorė Džamala, kuri atliks ir visiems žinomą baladę „1944”. „Džiaugiamės, kad Džamala paskutinę akimirką pakeisti planus, sutiko atvykti ir kartu paminėti skaudžią šaliai dieną. Jos daina – šių metų Eurovizijos laimėtoja supažindino 42 konkurse dalyvavusių šalių žmones su Stalino represijomis.
2016-06-13

Sutikta su ašaromis: „Eurovizijos“ nugalėtoja Jamala grįžo į Ukrainą

Džiūgaujanti Ukraina sekmadienį naktį sveikino „neįtikėtiną“ Eurovizijos pergalę, kurią pasiekė jų šalies atstovė Susana Jamaladinova su daina „1944“, kalbančią apie Stalino vykdytą Krymo totorių deportaciją. Savo šalyje, gegužės 15-osios dieną, moteris buvo sutikta kaip didvyrė. Ašaros, bučiniai, apsikabinimai ir sveikinimai – būtent taip nugalėtoją pasitiko ukrainiečiai Kijevo oro uoste.
2016-05-16

Kitais metais „Eurovizija“ vyks Kryme?

Džiūgaujanti Ukraina sekmadienį naktį sveikino „neįtikėtiną“ Eurovizijos pergalę, kurią pasiekė jų šalies atstovė Susana Jamaladinova su daina „1944“, kalbančią apie Stalino vykdytą Krymo totorių deportaciją. Džiūgaujanti Ukraina sveikina „neįtikėtiną“ „Eurovizijos“ pergalę „Taip!!!, – savo „Twitter“ paskyroje parašė Ukrainos vadovas.
2016-05-15

Kaip „Eurovizijos“ finale balsavo Lietuvos žiūrovai ir kas mums skyrė daugiausiai balsų?

Šių metų „Eurovizijoje“ pirmą kartą buvo išbandyta nauja balsavimo sistema – savo balus dainininkams skyrė ir profesionalios kiekvienos šalies komisijos, ir žiūrovai. Tiesioginės konkurso transliacijos metu buvo skelbiami tik komisijų skirti balai, o visų šalių gyventojų balsai buvo iškart susumuoti ir pridėti komisijų rezultato.
2016-05-15

„Eurovizijos“ nugalėtoja Jamala: Ukrainos Krymo totorė su šiurpia šeimos istorija

„Kai ateina svetimi, jie ateina į jūsų namus, jie išžudo jus visus ir sako „Mes nekalti, nekalti“, – tokiais šiurpiais žodžiais prasideda karo draskomos Ukrainos atstovės daina, su triumfu nugalėjusi šių metų Eurovizijos konkursą, kuris šiaip jau labiau asocijuojasi su blizgesiu, švente ir juoku, o ne ašaromis. Dainą „1944“ šeštadienį vykusiame Eurovizijos finale Stokholme atliko 32 metų Jamala, Krymo, kurį 2014 metais aneksavo Rusija, totorių musulmonų mažumos atstovė.
2016-05-15
Į viršų