jakučionis

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „jakučionis“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „jakučionis“.

Užtikrinta pergalė: U18 Europos čempionate Lietuva patiesė švedus

Lietuvos rinktinė U18 Europos čempionate iškovojo pirmąją pergalę. Remigijaus Bardausko ir Igno Pagalio auklėtiniai antrajame ture užtikrintai 99:80 nugalėjo Švedijos krepšininkus. Lietuva visų rungtynių metu išlaikė iniciatyvą savo rankose. Po pirmojo kėlinio pirmavo 23:15, o po antrojo turėjo jau 19 taškų pranašumą. Antroje mačo pusėje mūsiškiai išlaikė persvarą ir ramiai užbaigė rungtynes.  Rezultatyviausiai nugalėtojų gretose žaidė 20 taškų pelnęs Petras Padegimas.
153 2023-07-23

U18 Europos čempionato starte – šaltas dušas: Lietuvos rinktinė dramatiškai pralaimėjo Izraeliui

Dramatišku pralaimėjimu U18 Europos čempionatą pradėjo Lietuvos rinktinė.  Per vėlai pabudę Remigijaus Bardausko ir Igno Pagalio vadovaujami vaikinai Serbijoje vykstančiose pirmenybėse 99:102 buvo priversti pripažinti Izraelio krepšininkų pranašumą. Po pirmojo kėlinio Lietuva dar buvo priekyje (24:16), tačiau po dviejų kėlinių Lietuvos krepšininkai buvo jau besivejančių vaidmenyje.
2023-07-22

Katalonų klubo prezidentas metė akmenį į Šaro daržą: „Barca“ derybose negali būti prispausta prie sienos

Į dienos šviesą išlenda vis daugiau detalių apie „Barcelonos“ ir Šarūno Jasikevičiaus skyrybas. Kalbėdamas su „Esport3“ televizija „Barcelonos“ klubo prezidentas Joanas Laporta davė suprasti, kad nepasidavė Šaro ir jo agento spaudimui derybų dėl naujo kontrakto metu. „Galiu pasakyti, kad mums nepatiko, kaip viskas buvo daroma – „Barca“ derybų metu negali būti prispausta prie sienos. Mes nusprendėme pasitikėti Rogeriu Grimau ir komandą perduoti į jo rankas.
2023-06-30

Eurolygos jaunimo atrankos turnyre – ryškus Jakučionio indrėlis į „Barcelonos“ pergalę

Eurolygos jaunimo atrankos turnyre Zadare pergalę pasiekė Barselonos „Barcelona“ (1/0) ekipa, kurios garbę gina Kasparas Jakučionis. Pirmajame grupės mače „Barcelona“ 88:64 (21:13, 17:20, 34:17, 16:14) nugalėjo Helsinkio „Basketball Academy“ (0/1) komandą. K.Jakučionis per 26 minutes pelnė 11 taškų (1/4 dvit., 2/5 trit., 3/4 baud.), atkovojo 5 ir perėmė 4 kamuolius, atliko 3 rezultatyvius perdavimus, išprovokavo 2 pražangas, sykį prasižengė ir surinko 16 naudingumo balų.
2023-03-03

Nuo pat pradžių pergale Europos čempionate tikėjęs Tomas Purlys: „Visi kartu padarėme didelį dalyką“

Lietuvos jaunimas šią vasarą spindi. U20 vaikinai iškovojo Europos čempionato sidabrą, U18 merginos – auksą, o dabar iš Šiaurės Makedonijos grįžo Tomas Purlys ir jo vadovaujama U16 rinktinė, kuri Lietuvai padovanojo dar vieną aukso medalių komplektą. Finale mūsiškiai įveikė ne ką kitą, o Ispanijos šešiolikmečių rinktinę. „Jaučiamės gerai, nuostabiai. Pirmiausiai – labiausiai norėčiau padėkoti visiems Lietuvos gyventojams, kurių arenoje buvo labai daug, kurie stebėjo mus.