jakubaitytė

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „jakubaitytė“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „jakubaitytė“.

Lietuvos ieties metikai išmėgino jėgas tarptautinėse varžybose Latvijoje

Trečiadienį Jelgavoje (Latvija) buvo surengtos tradicinės olimpinio čempiono Janio Lūsio ieties metimo varžybos. Moterų grupėje Indrė Jakubaitytė įrankį nuskraidino 54,78 m ir tenkinosi ketvirta vieta. Nugalėjo latvė Sinta Ozolina-Kovala (60,07 m), aplenkusi prizininkėmis tapusias tautietes Liną Mūzę (59,24 m) bei Madarą Palammeiką (56,04 m). Šešta moterų grupėje liko Liveta Jasiūnaitė (50,97 m), o Ieva Ščiukauskaitė (48,22 m) tenkinosi aštuntąja pozicija tarp devynių dalyvių.
2013-06-27

Šuolininkas į aukštį R. Stanys iškovojo pergalę „Aukso lygoje“

Estijos uždarų patalpų lengvosios atletikos „Aukso lygos“ varžybų šuolių į aukštį rungtyje šeštadienį Lietuvos atstovas Raivydas Stanys užėmė pirmąją vietą. Europos vicečempionas peršoko į 2 m 21 cm aukštį iškeltą kartelę. Antrąją vietą užėmė latvis Janis Vanagas (2 m 18 cm), o trečiąją - ukrainietis Aleksandras Nartovas (2 m 15 cm). Moterų ieties metimo varžybose Indrė Jakubaitytė (55 m 88 cm) užėmė ketvirtą vietą.
2012-08-25

Ieties metikė I. Jakubaitytė olimpinėse žaidynėse – 18-a

Londono olimpinių žaidynių moterų ieties metimo atrankos varžybose antradienį Lietuvos atstovė Indrė Jakubaitytė užėmė 18-ąją vietą ir nepateko į finalą. 36-erių metų lietuvė įrankį nusviedė 59 m 5 cm. Sėkmingiausias buvo trečiasis sportininkės bandymas. Pirmuoju mėginimu I. Jakubaitytė ietį numetė 54 m 5 cm, o antruoju - 56 m 63 cm. Geriausiai atrankoje geriausiai pasirodė Pekino olimpinių žaidynių čempionė 31-erių metų čekė Barbora Špotakova - 66 m 19 cm.
2012-08-07

Šuolininkas į tolį P. Mykolaitis varžybose Vokietijoje – trečias

Vokietijoje vykusių tarptautinių lengvosios atletikos varžybų „Bottroper Gala“ vyrų šuolių į tolį rungtyje Lietuvos atstovas Povilas Mykolaitis užėmė trečiąją vietą. Lietuvis nuskriejo 7 m 91 cm. Nugalėjo ispanas Luisas Felipe Melizas - 8 m 6 cm. Šioje rungtyje dalyvavo 12 dsportininkų. Moterų ieties metimo rungtyje Indrė Jakubaitytė liko paskutinė, penkta. Ji ietį numetė 54 m 61 cm. Nugalėjo vokietė Mareike Rittwegas - 58 m 24 cm.
2011-07-16

Lengvaatlečiai R. Stanys ir I. Jakubaitytė iškovojo pergales Prancūzijoje

Antradienį Prancūzijoje vykusiose tarptautinėse lengvosios atletikos varžybose pergales iškovojo du Lietuvos lengvaatlečiai - Raivydas Stanys ir Indrė Jakubaitytė. Vyrų šuolių į aukštį rungtyje triumfavęs R. Stanys įveikė 2 m 28 cm aukštį. Tai asmeninis sportininko rekordas ir antras rezultatas Lietuvoje per visą istoriją. I. Jakubaitytė nugalėjo moterų ieties metimo varžybose. Jos mestas įrankis nuskriejo 60 m 2 cm. Sėkmingiausias buvo paskutinis, šeštasis, I. Jakubaitytės bandymas.