jagellonia

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „jagellonia“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „jagellonia“.

Lenkijoje žiauriai stabdytas Arvydas Novikovas sulaukė lenko keršto už žinutę?

Vienam Lietuvos futbolo rinktinės lyderių Arvydui Novikovui klubinis sezonas prasidėjo netikėta nesėkme ir išpuoliu. Lietuvio atstovaujama Balstogės „Jagiellonia“ namie 0:1 pralaimėjo Gdansko „Lech“. Per pridėtą antro kėlinio laiką A.Novikovą iš už nugaros žiauriai „nušienavo“ varžovas Slawomiras Peszko, kuriam teisėjas iš karto parodė raudoną kortelę ir svečiai liko žaisti dešimtiese. Tiesa, „Jagellonia“ taip pat žaidė dešimtiese nuo pat 68-osios minutės.
2018-07-21

Povilas Leimonas lieka gimtajame klube

Marijampolės „Sūduva“ išsaugojo dar vieną 2017 metų Lietuvos čempioną – nauja sutartis pasirašyta su 30-mečiu saugu Povilu Leimonu. Marijampolietis su gimtuoju klubu sudarė du sezonus galiosiančią sutartį. P. Leimonas šį sezoną A lygoje sužaidė 29 rungtynes, per kurias pelnė penkis įvarčius, atliko keturis rezultatyvius perdavimus ir septynis kartus buvo įspėtas geltonomis kortelėmis.