j. truchanovičius

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „j. truchanovičius“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „j. truchanovičius“.

Čempionų lygą laimėjęs lietuvis, norėdamas sudurti galą su galu, valė grindis

Jonas Truchanovičius padarė tai, ko nebuvo pavykę nė vienam lietuviui. Rankininkas laimėjo Čempionų lygą. 24-erių šiauliečiui, siekusiam svajonės, teko nueiti kryžiaus kelius. Lyderis – treneris „Montpellier“ triumfavo turnyro finalo ketverte Kelne. J. Truchanovičiaus ekipa pusfinalyje 28:27 parklupdė titulą gynusią Skopjės „Vardar“ iš Makedonijos. Finale „Montpellier“ buvo stipresnė už Prancūzijos „Nantes“ – 32:27. Lietuvis pusfinalyje pelnė tris įvarčius, finale – vieną.
2018-05-31

Lietuvis pirmąkart laimėjo rankinio Čempionų lygą

Jonas Truchanovičius – rankinio Čempionų lygos nugalėtojas. Iki šiol to nėra pavykę padaryti nė vienam lietuviui. Jono atstovaujama „Montpellier“ finale 32:26 (16:13) nugalėjo kitą Prancūzijos komandą – „Nantes“. Monpeljė rankininkų pergalę lėmė spurtas antrajame kėlinyje 5:0. 24-ejų J. Truchanovičius prie pergalės prisidėjo įvarčiu. Šiaulietis į vartus metė penkis kartus. Pusfinalyje „Montpellier“ 28:27 (14:11) palaužė praėjusių metų čempionę Skopjės „Vardar“ iš Makedonijos.
2018-05-27

Lietuvos vyrų rankinio rinktinei – šimtmečio šansas

Birželio 8 dieną Lietuvos vyrų rankinio rinktinė pradės paskutinio pasaulio čempionato atrankos etapo kovas. Ten mūsų nacionalinės komandos laukia galingas islandų barjeras. Įveikusi jį, mūsų rinktinė atsidurtų, kur nebuvo 20 metų – planetos pirmenybėse. Jos vyks Danijoje ir Vokietijoje.