Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „j. smithas“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „j. smithas“.

Šiaurės Airijoje – istorinė diena: kitaip vertins abortus ir homoseksualų santuokas

Šiaurės Airijoje pirmadienį buvo liberalizuoti įstatymai dėl tos pačios lyties asmenų santuokų ir abortų. Šiuo reikšmingu žingsniu provincija siekia prisiderinti prie Didžiosios Britanijos pagrindinės dalies teisės normų, bet jis pakurstė nemenką visuomenės nepasitenkinimą.      Liberalesni įstatymai dėl homoseksualių asmenų santuokų ir abortų šioje britų valdomoje provincijoje įsigaliojo nuo vidurnakčio (2 val.
2019-10-22

NBA: Jonas Valančiūnas pelnė septynis taškus

„Toronto Raptors“ (7-4) namuose 122:118 (34:32, 32:28, 26:32, 30:26) nugalėjo „New Orleans Pelicans“ (6-6). Jonas Valančiūnas per 27 minutes pelnė septynis taškus (3/9 dvitašk., 1/2 baud.), atkovojo 13 kamuolių, atliko du rezultatyvius perdavimus, perėmė kamuolį ir keturis kartus prasižengė.
2017-11-10

Malagos „Unicaja“ triumfas – Europos taurė ir bilietas į Eurolygą

Trečiadienį Europos taurės čempionu tapo ir bilietą į kito sezono Eurolygą iškovojo Malagos „Unicaja“ klubas. Ispaniškame finale Malagos krepšininkai lemiamose rungtynėse 63:58 (18:22, 12:11, 13:21, 20:4) įveikė „Valencia“ ekipą. „Unicaja“ spurtavo pačioje rungtynių pradžioje 10:2. Tačiau atsigavusi „Valencia“ perėmė rungtynių kontrolę. Ketvirtojo kėlinio pradžioje šeimininkai pirmavo 13 taškų, tačiau „Unicaja“ sugebėjo sugrąžinti intrigą ir likus žaisti penkias minutes atsiliko dviem taškais.