j. r. smithas

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „j. r. smithas“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „j. r. smithas“.

Kevinas Durantas nustūmė LeBroną Jamesą ant bedugnės krašto

„Golden State Warriors“ – kol kas per kietas riešutas LeBrono Jameso Klivlando „Cavaliers“. Kevino Duranto komanda Nacionalinės krepšinio asociacijos (NBA) finalo serijoje iki keturių pergalių pirmauja 3:0. „Warriors“ trečiosiose rungtynėse išvykoje triumfavo 110:102 (28:29, 24:29, 31:23, 27:21). Svečiai pirmosiomis mačo minutėmis įgijo dviženklę persvarą – 16:4. Vis dėlto „Cavaliers“ iki kėlinio pabaigos ne tik pasivijo, o ir aplenkė varžovus – 29:28. Klivlando krepšininkai antrąjį kėlinį prad...
2018-06-07

Karaliaus trigubas dublis pergalės neatnešė

Karaliumi vadinamas LeBronas Jamesas surinko trigubą dublį, bet to pergalei buvo maža – Klivlando „Cavaliers“ šiąnakt NBA rungtynėse namie 117:126 (31:37, 31:36, 35:30, 20:23) pralaimėjo Denverio „Nuggets“ krepšininkams. Svečiai atitrūko pirmojo kėlinio pabaigoje, kai įgijo dviženklę persvarą – 31:21. Nors „Cavaliers“ priartėjo, „Nuggets“ antrajame ketvirtyje vėl pabėgo – 71:57. Šeimininkai nepasidavė ir nuolat kvėpavo varžovams į nugarą.
2018-03-04

„Pacers“ nutraukė įspūdingą „Cavaliers“ pergalių seriją

NBA lygoje „Indiana Pacers“ (15-11) 106:102 (32:33, 25:30, 32:23, 17:16) nutraukė „Cleveland Cavaliers“ (18-8) 13-os pergalių seriją. „Pacers“ šį sezoną tapo pirmąja komanda, kuriai LeBrono Jameso kariauną pavyko įveikti dukart. Domantas Sabonis prie pergalės prisidėjo devynis taškais (4/6 dvit., 1/3 baud.), kuriuos surinko per 20 minučių. Nuo suolo kilęs lietuvis taip pat atkovojo devynis kamuolius, atliko rezultatyvų perdavimą ir dukart prasižengė.
2017-12-09

Klivlande įspūdingai finišavusi „Warriors“ – per žingsnį nuo titulo

Oklando „Warriors“ šio sezono atkrintamosiose lieka nepralaimėjusi. Pergalių serija prasitęsė iki 15-os, kai „Warriors“ trečiosiose NBA finalo rungtynėse svečiuose 118:113 (39:32, 28:29, 22:33, 29:19) nokautavo Klivlando „Cavaliers“. Oklando komandai iki titulo trūksta žingsnio – serijos rezultatas tapo 3:0. Šeimininkai, finale atsilikdami 0:2, pirmąsias namų rungtynes pradėjo 5:0. Tačiau čia pat po tritaškį pataikė Klay Thompsonas ir Kevinas Durantas.
2017-06-08

„Knicks“ gynėjas J. R. Smithas diskvalifikuotas dėl marihuanos rūkymo

NBA lygos Niujorko „Knicks“ komandos gynėjas J. R. Smithas nubaustas už marihuanos vartojimą – krepšininkui skirtas penkerių reguliariojo sezono rungtynių diskvalifikacija. Su narkotikais krepšininkas turi problemų nebe pirmą kartą – pagautas vartojant marihuaną jis buvo ir praeitą sezoną. Skandalingasis J. R.S mitas ne tik praleis rungtynes, bet ir neteks dalies savo atlyginimo.