j. petravičienės

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „j. petravičienės“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „j. petravičienės“.

Visiškai paskiepytiems Lauksargių globos namų gyventojams bus atliekami antikūnų tyrimai

Nuo COVID-19 visiškai paskiepytiems Lauksargių globos namų gyventojams kitą savaitę bus atliekami kiekybiniai antikūnų tyrimai, penktadienį informavo Nacionalinis visuomenės sveikatos centras (NVSC). „Tai turėtų būti padaryta pirmadienį“, – BNS teigė NVSC atstovė Justina Petravičienė. Šią savaitę Lauksargių globos namuose koronavirusinę infekciją nustačius 14 abiem dozėmis paskiepytų gyventojų, NVSC trečiadienį ėmėsi aiškintis vakcinavimo įstaigoje aplinkybes.
Aktualijos 2021-02-26

Antavilių pensionato atstovė: koronavirusu iš viso serga 196 gyventojai ir 58 darbuotojai

Per praėjusią parą nustačius 53 naujus COVID-19 ligos atvejus Vilniuje veikiančiame Antavilių pensionate, čia iš viso šia infekcine liga serga 196 gyventojai ir 58 darbuotojai, sako Antavilių pensionato direktoriaus pavaduotoja Birutė Šarakauskienė. „Per praėjusią parą susirgo 11 darbuotojų ir 42 gyventojai. (...) Šiuo metu serga 196 gyventojai ir 58 darbuotojai. Iš viso pensionate yra 273 gyventojai ir 153 darbuotojai, bet ne visi jie tiesiogiai dirba su globotiniais.
Į viršų