j. jucikas

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „j. jucikas“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „j. jucikas“.

LKL: Kėdainiuose žiūrovų sugrįžimą apkartino „Dzūkija“

Itin svarbią pergalę prieš tiesioginius varžovus dėl patekimo į atkrintamąsias antradienį LKL čempionate iškovojo Alytaus „Dzūkija“ (10-19). Nikolos Vasilevo auklėtiniai išvykoje 71:57 (21:13, 20:17, 14:18, 16:9) patiesė Kėdainių „Nevėžio-Optibet“ (8-23) ekipą. Dzūkams ši pergalė leido turnyrinėje lentelėje pasivyti „Šiaulius“ (10-19), o Kėdainių komandai pralaimėjimas dar labiau sumenkino šansus patekti į atkrintamąsias.
2021-04-20

Rezultatyviai žaidęs Julius Jucikas tapo Latvijos čempionu

Julius Jucikas – Latvijos čempionas. Krepšininkas triumfavo su „Ventspils“. Lietuvio komanda finalo serijoje nugalėjo 4:2. Ventspilio krepšininkai atsiliko 1:2, bet laimėjo trejas rungtynes iš eilės. „Ventspils“ šeštajame mače svečiuose 81:78 (20:27, 27:12, 22:16, 12:23) įveikė Rygos VEF. J. Jucikas buvo rezultatyviausias komandoje. Lietuvis per 26 minutes surinko 15 taškų ir 10 naudingumo balų. 28-erių krepšininkas pataikė septynis dvitaškius iš 13-os. Julius finalo serijoje rinko po 12 taškų.
2018-06-07

Gediminas Orelikas tritaškiu išplėšė pergalę

Gediminas Orelikas pataikė pergalingą tritaškį, o lietuvio atstovaujama Venecijos „Umana Reyer“ FIBA Čempionų lygos rungtynėse savo aikštėje 70:67 (23:17, 18:13, 15:21, 14:16) nugalėjo Bairoitas „Medi“ krepšininkus. Šeimininkai metė 22 baudas, svečiai – 10. „Umana Reyer“ atliko 22 rezultatyvius perdavimus, „Medi“ – 14. G. Orelikas rungtynes pradėjo nuo suolo, žaidė 21 minutę, per kurią pelnė 12 taškų. Lietuvis surinko 10 naudingumo balų.