j. heynckesas

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „j. heynckesas“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „j. heynckesas“.

Pirmajame futbolo spektaklyje „Real“ pasinaudojo „Bayern“ klaidomis

Madrido „Real“ laimėjo pirmąsias UEFA Čempionų lygos pusfinalio rungtynes. Titulą ginantys ispanai pasinaudojo varžovų klaidomis ir svečiuose 2:1 (1:1) nugalėjo Miuncheno „Bayern“ futbolininkus. Vyriausiajam šeimininkų treneriui Juppui Heynckesui pirmajame kėlinyje teko atlikti du priverstinius keitimus. Traumas patyrė Arjenas Robbenas ir Jerome’as Boatengas.   Vis dėlto mačo pradžia „Bayern“ nieko blogo nežadėjo. 28-ąją minutę po žaibiškos kontratakos įvartį pelnė Joshua Kimmichas.
2018-04-25

Ekspertai apie finalui prilygstantį superklubų mūšį: mėgausimės aukščiausio lygio futbolu

„Tai – superklubų mūšis. Mėgausimės aukščiausios klasės futbolu“, – apie antrąjį UEFA Čempionų lygos pusfinalį tarp Miuncheno „Bayern“ ir Madrido „Real“ sako TV6 bei „Viasat Sport Baltic“ komentatorius Rytis Vyšniauskas. Lietuvos futbolo federacijos (LFF) prezidentas Tomas Danilevičius mano, kad šis titanų mūšis papuoštų finalą. Favorito nemato Pirmosios rungtynės vyks Miunchene, antrosios – Madride. „Visi kalba, kad čia turėjo būti finalas, o ne pusfinalis, bet tokie jau tie burtai.
2018-04-25

„Bayern“ žvangina ginklais: galime įveikti visus, „Real“ – ne išimtis

UEFA Čempionų lygos pusfinalyje – futbolo spektaklis. Į kovą stosiančios Miuncheno „Bayern“ ir Madrido „Real“ žvaigždės prieš kovą žvangina ginklais. Abejų komandų futbolininkai kalba apie pergalę. Cristiano Ronaldo turi silpnybių „Galime nugalėti bet ką. „Real“ – ne išimtis“, – pareiškė Arjenas Robbenas. Olandas 2007–2009 metais žaidė Madride, o vėliau persikėlė į Miuncheną, kuriame rungtyniauja iki šiol. „Jei „Real“ padarys klaidą, privalome ja pasinaudoti ir įmušti.
2018-04-25

Likę aštuntfinaliai: neprognozuojama pora, ryškūs favoritai ir „Bayern“ ekskursija

„Liverpool“, Madrido „Real“, „Basel“ ir Turino „Juventus“. Tai – keturios UEFA Čempionų lygos ketvirtfinalių dalyvės. Prie jų šią savaitę prisijungs dar keturių komandų futbolininkai. Kas pratęs kovą dėl trofėjaus? „Manchester United“ – „Sevilla“ Vienintelė aštuntfinalių pora, kuri pirmosiose rungtynėse neįmušė įvarčio. Mančesteryje „Sevilla“ tekins bet kokios rezultatyvios lygiosios. „Laukia labai sunkios rungtynės.