j. hendersonas

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „j. hendersonas“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „j. hendersonas“.

Galvomis įvarčius mušę anglai – pasaulio čempionato pusfinalyje

Harry Maguire’as ir Dele Alli pelnė įvarčius galvomis ir atvedė Anglijos rinktinę į pasaulio čempionato pusfinalį. Anglai Samaroje 2:0 (1:0) nugalėjo švedus. Rungtynės prasidėjo atsargiai. Anglijos komanda kontroliavo kamuolį, o Švedijos futbolininkai pavyzdingai gynėsi. Anglai į priekį išsiveržė sužaidus pusvalandį. 30-ąją minutę Ashley Youngas pakėlė kampinį, o įvartį galva pelnė H. Maguire’as (1:0). Anglijos rinktinė paskutinę kėlinio minutę galėjo padvigubinti skirtumą.
2018-07-07

„Roma“ žinutė „Liverpool“: sustabdėme Leo Messi, padarysime tą ir su Mo Salah

Mohamedas Salah. Buvęs „Roma“, o dabar „Liverpool“ egiptietis tapo kone UEFA Čempionų lygos pusfinalio rungtynių ašimi. Apie fantastišką formą demonstruojantį futbolininką kalbėjo abi trečiadienį „Anfield“ žaisiančios komandos. Apie tokias rungtynes svajojo būdami vaikais Pasak „Roma“ saugo Kevino Strootmano, Italijos komanda paruošė specialią taktiką, kaip gintis nuo M. Salah. Olandas plano neišdavė, bet prasitarė, kad tiki itališkos gynybos magija. „Nenorime išskirti M. Salah.